Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyły mnie dziwne akcje na mapie westwood. Uważam że koleś wh posiada ale nie wykorzystuje to w 100% lub ma ultra słuchawki.

Oto demko:http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1511101607-de_westwood-1447168020-1447169220.zip

Od 12-16 min, jeśli ktoś chce to do końca, zwróćcie uwagę na zachowanie w hotelu. Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11:08 - no nejdzik pokazał "bulletdamage" wiedz wiedział że coś jest, zaczął skanować po ścian żeby sprawdzić i znowu mu pokazało no to skan mu wpadł - norma

11:40 zostaje sam wiec się nie pokazuje i wszystko obczają - norma

12:16 - no aż takie modelowanie zdaża się rzadko

12:30 - coś tupie ale nie wie gdzie, wiec wszystko sprawdza - normalna akcja

12:42 - bardzo dziwne, że nie sprawdził prawej miejscówki

 

Tak trochę mało tego, tylko ta akcja jak zabijał bambo mnie zaciekawiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest chora sytuacja. Jak gra filip2004 to cały czas przyglądam się uważnie jego grze. Nie wiem skąd te info ma. Żeby 11-latek tak grał? Wątpię. Raczej nie możliwe jest to jego gra można porównać z graczami którzy grają wiele lat a on jest lepszy od nich. Tak dobrze czytacie i nie zmyślam.

Jeśli chodzi o Krzyśka to go nie ogarniam, raz tak gra raz inaczej. Dla mnie też jest chore że facet o wiele lat starszy ode mnie od Nas zachowuje się jak za przeproszeniem "down" który ma coś z głową nie tak, piękny przykład. Nie mówcie że nie mam racji bo tak jest... Jesteście adminami a przede wszystkim ekspertami, trzeba każde demko analizować, wyciągać wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Filipa też mam zastrzeżenia, ale KRZYCHU dla mnie to normalny gracz :P Raz gra tak a raz inaczej? Przecież nie zawsze musi mu dobrze/źle iść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzycho według mnie raczej czysty często go obserwuje. Obywatel on porostu ma takie żarty jak gówniarz xd mogę się mylić ale Krzychu czysty. A filip hmmmm.... dla niego po pierwsze powinien być permanentny gag a jeśli chodzi o grę to podejrzany trzeba go poobserwowac; -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...