Skocz do zawartości
ron!n

eRrOr

Rekomendowane odpowiedzi

takie lagi miales ze nie mozna miarodajnie ocenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

ja tam widze czystego skila, gralem z nim sprawdzalem i gral na takim poziomie, widze jednego heada (wsrod chyba 4 zabitych) takiego niepewnego ale i ja mam takie z dupy ktore jak wchodza to sam sobie bym dal bana bo nie uwierzylbym, a u widac jak diabli ze to taki head z D. Czysty i do odbanowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie nic nie ma z w.w. powodu dzizasa.

unban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

nie tylko na tej ostatniej mozna sie zahaczyc... a ja z nim gralem wczesniej jak pisalem i duzo gralem i watpie bym przeoczyl ale jesli tak to ja chce wiecej dowodow bo to tutaj to jest nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze lagow wtedy nie mialem , po drugie tez juz z nim sporo gralem i wczesniej nic nie widzialem. Pomyslales panie Dzizas ze mimo tego ze gral kiedys bez cheatow dzisiaj juz mogl miec???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze lagow wtedy nie mialem , po drugie tez juz z nim sporo gralem i wczesniej nic nie widzialem. Pomyslales panie Dzizas ze mimo tego ze gral kiedys bez cheatow dzisiaj juz mogl miec???

Sporo tzn. 1 dzień??:p Gdybym miał aima to bym wam tutaj nawet dupy nie zawracał... Co według ciebie zabicie pare osób to już cheat ?? Nic nigdy z tych rzeczy nie używałem typu aim itp. A ty nagrywasz demko na którym jedni widzą aima drudzy nie. Administracji chyle czoła :| . Proszę o unban. Dziękuje dzizas za słowa obrony z twej strony ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny , który grał u nas na serwie po nickiem error, wiec może nie grałem z Tobą tych kilka godzin. W każdym razie tamten był czysty. Podtrzymuje swoje zdanie odnośnie tego bana, sprawa w toku.....Proszę o wypowiedz innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbanowany przez dzizasa, temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

ronin pomyslalem o tymmze to moze nie byc ten error pomyslalem ze wtedy nie a teraz mogl czitowac, ale czlowiek sklada skarge ja ogladam demo stwierdzam tyle ile na podstwawie dema stwierdzic mozna wyrazam opinie. Ban moze wrocic jesli sie okaze jak narazie za duzo jest roznych opini by stwierdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie to 2 adminow jest za tym ze koles mial aima 2 ze nie i unban???!!!!???!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzam demko.

Odp dam edytowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie daję odp edytowanej bo temat jest do zamknięcia, demko nic nie pokazuję nie widzę aima, wuha itd. Jak ja na jednej słuchawce potrafię ich usłyszeć a co dopiero zabić. Co do tych zabić to był fart bo na kucaka w odpowiednim momencie kucał i strzelał dlatego takie banie leciały. Tyle odemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie eRrOr dał mi heda dziś, i mnie tym zaskoczył :D a jak wiadomo, mnie trudno jest zabić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta :) w kobiety trudniej trafic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...