Skocz do zawartości
KeczuP

Regulamin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj trochę pograłem na innym koncie na serwerze. Nie widzę niestety sensu punktu w regulaminie o zakazie przeklinania. Pograłem może łącznie z 1h wtedy kiedy nie było admina na serwerze i to co się działo to aż szkoda gadać. Nie chodzi tu o graczy, którzy pierwszy raz zawitali na FFA ale niestety o stałych bywalców. Nie będę tu nicków podawał ( i tak nie ma sensu po praktycznie każdy bluźnił). Co chwile, a to przez mic'a, a to say'u -> "nosz ku**a", "co za ch*j", "ale to spie*****łem" itd., itp.

Więc powinniśmy zastanowić się nad tym punktem w regulaminie.
Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma admina to chyba wszedzie ludzie troche brykaja i nie ma na to zlotego sposobu tym bardziej jak przez mikro.Odnosnie przeklinania na say'u jest sposob aczkolwiek jest to troszke bardziej skomplikowane niz sie wydaje.Co do punktu w regulaminie jak go usuniemy to same wulgaryzmy beda padac.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Najlepiej, to na cs 1.6 wprowadzćie sobie plugin do przepraszania ;p. Ktoś użyje wulgaryzmu na sayu, to ma 30 sekund na napisanie przepraszam, bo inaczej go automatycznie wywali :D. Grałem kiedyś na serwerze cs 1.6 z takim czymś i to się sprawdzało :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnie mi dwulicyzmem także surowe kary wprowadzać za takie coś.

@ szczerze? Wątpię... Innym to nawet kliknąć przy wyborze map czy zaakceptować regulamin a co mówiąc o przepraszaniu... Dziś przepraszam to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakaz:

- przeklinania w godzinach 6:00 - 22:00, 

- nagminnego przeklinania w godzinach 22:00 - 6:00,

- obrażania innych graczy,

- nazywanie kogoś oszustem, niezależnie od tego czy dana osoba coś ma,

- przeszkadzania w grze innym,

- spamowania granatami z respa,

- wykorzystywania bugów gry, 

- wchodzenia na tekstury (lista),

- "męczenia" admina o zmianę mapy,

- propagowania w jakiejkolwiek formie faszyzmu, nazizmu, komunizmu.,

 

 

Plugin, nic nie zdziała, trzeba karać, tak jak karaliśmy, gdy po szybkiej śmierci gracze robili rc, żeby mieć drugie życie, tak teraz będziemy karać za przeklinanie. 5min, 10min, 30min, godzine, dwie.... i to najlepiej bez ostrzeżeń, bo:

 

 

 

2. Jeśli gracz łamie regulamin, admini nie mają obowiązku informowania go o tym.

 

Dyscypliny trochę trzeba wprowadzić. Po to pozwala się na przeklinanie po 22, żeby za dnia nie robić z serwera baru, gdzie ludzie na za dużo sobie pozwalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy znieśli zakaz przeklinania , to co drugie słowow by było kur**.
Zróbmy tak jak @@Lio mówi bądzmy surowsi , banuimy za głpie kur.. na dłużej a się nauczą. Od tego jesteśmy żeby pilnować porządku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można zlikwidować punkt o zakazie czitowania, bo przecież jak nie ma admina ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można zlikwidować punkt o zakazie czitowania, bo przecież jak nie ma admina ...

Sądzisz, że stali bywalcy na FFA odpalają się jak nie ma admina ?

Przeczytaj o co mi chodzi. Mam na myśli graczy, którzy zachowują się kulturalnie na serwerze jak jest admin, a jak nikogo nie ma to walą bluzgami, że szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzisz, że stali bywalcy na FFA odpalają się jak nie ma admina ?

Tak. Nie mówię, że wszyscy, ale tak i nie chce mi się szukać przykładów. 

 

Edit: Znalazłem przez przypadek jeden przykład. Stary, ale czy to istotne? http://home-edition.eu/topic/667-kazanek/ 

Edytowane przez Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłych graczy banujemy za przeklinanie, a kolorowi na tym forum i admini bluzgają sobie w najlepsze. Więc albo regulamin dotyczy wszystkich albo nikogo. Nie będę nicków wymieniał bo nie o to chodzi ale nie chcę banować "swoich" żeby jakiejś zaraz wojny nie było. Dziś jak zwróciłem uwagę graczowi by nie przeklinał ten mi odpowiedział, że ma to w tyłku skoro admini bluzgają to i on będzie...

Więc ogarnijcie się trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja jeszcze nie spotkałem się aby gracz mi tak odpowiedział admin bluzga to i ja będe aczkolwiek staram się nie nagminnie tego robić.Stosuję zawsze metode :Raz przeklnie nie reaguje  każdemu może zdarzyć się w ten sposób odreagować zła akcję w danej rundzie,ale jeżeli bluzga nagminnie i po upomnieniu nie reaguje ban według taryfikatora i nie ma zmiłuj.A jak napisze mi ktoś skargę że dostał niesłusznego bana hmm cóż za błędy swoje się płaci i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się ostatnio piszę bluzgi...Moim wytłumaczeniem jedynie są: lagi i co niektórzy cheaterzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ A moim że jeżeli akceptujesz regulamin to pownineś sie do niego stosować. @@KeczuP śmiało możesz wymienić który admina tak robił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ A moim że jeżeli akceptujesz regulamin to pownineś sie do niego stosować.

To że wyjdą 2-4 słowa przekleństw nie znaczy że przeklinam cały czas. Nie zwracaj mi uwagi bo są gorsi ode mnie a ich się nie banuje. Spokojnie, znam regulamin. Post Twój z moim nickiem w tle, nie potrzebny.  @KeczuP ma rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...