Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zwrócić na bardzo ważną (moim zdaniem) sytuację. Ten temat nie był poruszany więc postanowiłem przedstawić a więc...W czasie dnia mam na myśli godziny 6-22 każdy jest grzeczniutki, owszem zdarzają się drobne przekleństwa, obrazy, głupie zachowania ja to rozumiem ale nie mogę pojąć do kurr nędzy co się dzieje po 22. Wczoraj jak grałem to było coś co jest tragiczne. Gracze wyzywają, przekleństwa co drugie słowo, jakieś pretensje do innych graczy, jednym słowem BURDEL. Ja rozumiem że można przekląć  czy coś ale bez przesady, ludzie zachowują się na serwerze jak jakieś bydło. Nie uważacie że trzeba trochę ogarniętym być niż ma tak codziennie przedstawiać się sytuacja? Ktoś powie to zmutuj ok, mogę zmutować, ale dlaczego mam zmutować kogoś z kim w czasie dnia rozmawiam a w nocy bluzga jak nigdy...? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma tutaj co zmieniać, nie jesteśmy dziećmi, jakaś przysłowiowa "ku*wa" czasem się wymsknie każdemu i dopóki nie wchodzi w grę obraza innych graczy to nie ma w tym nic złego moim zdaniem. Poza tym nie ma aż takiego burdelu po 22, coś tam ktoś powie czasami, ale bez przesady, nikt się nie wyzywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel, admin ma prawo ukarać po 22, bo wciąż jest zapis w regulaminie o zakazie nagminnego przeklinania. Niestety to już tylko zależy od admina jakie kroki podejmie.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma tutaj co zmieniać, nie jesteśmy dziećmi, jakaś przysłowiowa "ku*wa" czasem się wymsknie każdemu i dopóki nie wchodzi w grę obraza innych graczy to nie ma w tym nic złego moim zdaniem. Poza tym nie ma aż takiego burdelu po 22, coś tam ktoś powie czasami, ale bez przesady, nikt się nie wyzywa ;)

No szkoda że akurat Ciebie nie było 22-23 w takich godzinach :)

 

Obywatel, admin ma prawo ukarać po 22, bo wciąż jest zapis w regulaminie o zakazie nagminnego przeklinania. Niestety to już tylko zależy od admina jakie kroki podejmie.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Owszem, do tego zmierzam. Rzadko gram po tej godzinie ale mam dość tego. Co wejdę to bluzgi lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Tak jak powiedział Złoty, decyzja należy do admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...