Skocz do zawartości
Gość CLIPPO

Admini

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CLIPPO

Witam w tym temacie chciałem się dowiedzieć w sprawie kilku adminów w CS GO. Ostatnio sprawdzałem kiedy ostatnio byli obecni na forum i zszokowało mnie co do niektórych, ja wiem mają swoje życie, ale warto by było, aby wbijali i sprawdzali czy coś się nie dzieje na forum, czy nie ma przypadkiem na nich skarg :p. Nie będę tutaj wypisywał które osoby akurat, ale wystarczy popatrzeć na ostatnie logowania na forum, czy wejścia na serwery z GT, niektórzy wbijają na forum, a na serwerze mniej, a z drugimi na odwrót. Sam punkt w regulaminie mówi za siebie 

 

 

 

V ADMINI: 9. Mają obowiązek uczestniczyć w życiu serwera oraz forum.

 

Ja wiem, że mało osób się udziela z cs'a go, mało adminów, ale wystarczy popatrzeć, że jest sporo aktywnych graczy na serwerze, którzy grają na serwerze można powiedzieć codziennie, więc w czym tkwi problem, że gracze nie rejestrują się na forum, jakiś problem musi być w tej sprawie :). Co o tym sądzicie w tej sprawie

 

Sam długo nie gram już na serwerze jak kiedyś grałem całe dnie, zazwyczaj z 2-3 godziny pogram i jestem ciągle online na Steame i do mnie piszą w sprawie graczy, trzeba coś pomyśleć w tej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zobaczyć kto i ile ostatnio zbanował. W sumie nie dziwie się że nie wchodzą na forum czy na serwer bo każdy wie o co chodzi...

Jeśli chodzi o mnie to na razie kończę przygodę z cs go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę jeśli mi piszą a nie gram na razie ciągle bo po prostu ta gra mnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany chodźcie grać na 1# w 1.6 odstawcie te GO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już robie porządek z adminami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i ja sie wypowiem, bo w sumie mnie ostatnio na forum nie było widać. Staram się wchodzić na serwer w miarę możliwości- widać zresztą chyba po banach.. Co do forum-  przegladam ważniejsze tematy. Ale fakt- że dawno nie brałem udziału w dyskusji:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...