Skocz do zawartości
Spokojny Nerwus

Prośba o Admina : Spokojny Nerwus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Spokojny Nerwus
Staż w cs'a: 7 lat
Wiek: 22 Lata
Ile dziennie grasz na serwerze(http://www.gametracker.com/player/Spokojny%20Nerwus/31.186.83.63:27015/): Okolo 6 
Znajomości AMXX: 3/10
Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem jeszcze ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Od czegoś trzeba zacząć :>
Gdzie masz admina: Brak
Dlaczego właśnie ja: Często odwiedzam serwer. Jestem kulturalny, uczciwy , sumienny, i to właśnie ja powinienem być Adminem   :)
Kontakt: Spokojny.nerwus@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trochę za krótko z nami żeby odrazu zostać adminem . Jestem na Nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trochę za krótko z nami żeby odrazu zostać adminem . Jestem na Nie 

Krótko jestem na Forum . :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wielkie TAK,co do adminów to na razie trochę z obecnością kiepsko. Co do amxx to ja go nakieruję żeby się nauczył, podstawy nie są trudne.
A co do forum to musisz obiecać że będziesz się udzielał.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby ubiegać się o admina  trzeba mieć koniecznie steama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście  że będę się udzielać więcej  :) muszę poznać ludzi z innych serwerów a nie tylko FFA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny to Ty nie jesteś...

Ja bym zrobił tak. Skoro zależy na adminie to niech się udziela, wypowiada się przy skargach szczególnie, niech ocenia demka, zgłasza cheatów na forum nie na pw. Dla graczy którzy z nim grają może wydawać się jest "długo" z nami a jeżeli ktoś zauważy to rejestracja 4 dni temu, żeby mieć admina, nie przesadzajmy. Dobrze że chociaż przedstawił się w jednym zdaniu. Takie jest moje zdanie, zrobicie jak uważacie ale zapewne dostanie :)

 

 

Czy aby ubiegać się o admina  trzeba mieć koniecznie steama?

Nie koniecznie, ale dobrze żeby było :D Lepszy kontakt z adminem jest kiedy jest online a na serwerze botki chodzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Mówicie że krótko jest z nami, ja pamiętam jak grałem regularnie w wakacje to już wtedy z nami na serwie grał, według mnie powinien dostać szanse żeby się wykazać, ma zadatki by zostać dobrym adminem, poza tym skoro ma 22 lata to raczej wie na co się piszę i jaka odpowiedzialność się z tym wiążę i sądzę że nie będzie mu dolegać infantylność a co za tym idzie rozdawanie banów na lewo i prawo tylko dlatego że ktoś go ileś razy zabije. Więcej wiary w ludzi, ja też grałem szmat czasu na serwie zanim się zarejestrowałem na forum, lepiej nie stawiać mu ultimatum bo może to doprowadzić tylko do nabijania postów a chyba nie o to chodzi, liczba postów to nie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak!!!!! Dużo gra zgłasza cziterów przynajmniej mi zawsze pisze jak jestem. Na serwerze mi się wydaje ze gra dłużej niż ja a forum to nie gra posty nadrobić podziela się i będzie git. Najważniejsze że się udziela na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, często go widzę, spokojny, ogarnięty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby ubiegać się o admina  trzeba mieć koniecznie steama?

Nie trzeba miec steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na STEAM/GG.

approved.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...