Skocz do zawartości
Rybson

Update?

Rekomendowane odpowiedzi

Święta, święta i po świętach, chciało by się powiedzieć. A co mamy na serwerach cs go? święta.. Przejdę do sedna- myślę że można już usunąć z serwerów wszystkie rzeczy związane ze świętami(te powtórzenia:D) tj czapeczki, muzyka itd. 

 

Kolejna sprawa  i najważniejsza, to co obecnie wyprawia się na naszych serwerach woła o pomste do nieba. Serio. Staram się być często na serwerze i gdy tylko wejdę muszę ładować ban za banem. Kompletny brak kultury na serwerze i do tego doszło więcej cziterów.

 

Niestety mam wrażenie że w ostatnim czasie tylko ja jako-tako działam na serwerze jako admin. Tak więc optowałbym za ew rozliczenie się z nieaktywnymi adminami i jakąś rekrutacją( wiem że jest cały czas prowadzona)... Będę szczery, jeżeli nic się nie zmieni- będę ładował poszczególnym graczom dłuższe przerwy od serwera( a to będzie się wiązało ze skargami)  bo po prostu ludzie nie uczą się na swoich błędach..

 

 

Może jeszcze jedno włożę do tematu, coś co mnie mocno wkurza. Czy jest jakakolwiek szansa że będzie naprawiony spawn na serwerze? Co jakiś czas randomowo przenosi nieraz po kilka osób na przeciwne spawny- a to wiąże się z maskarą w pierwszej rundzie- co za tym idzie psuje "balans" w grze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa ten spawn jest masakryczny, nieraz nie zdąże nic kupić, a tu już padasz łącznie z paroma osobami, nowi gracze zaczynają wyzywać od cheatów...
Co do ozdób, rs'ów itp również przydało by się już usunąć, a z cheaterami... to szkoda gadać dzisiaj było 3 odpałów, z czego jednego się wymęczyliśmy i wyrzuciliśmy poprzez voteban :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze, ale na stronie banów z GO widze, aby Rybson Rybson i Rybson na CS:GO Musicie go Jakoś odciążyć, 

A co do  świątecznych pierduł to Najwyższa pora na usunięcie Ich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Świąteczne "ozdoby serwerowe" zazwyczaj powinno się usuwać w 2-3 tygodniu lutego ; ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czapki usunięte, dwóch adminów dodanych, rs'y zmienię dziś/jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...