Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@@Dzejkobs 
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=67887
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=67886
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=67885
Co to ma być do huja pana ?? po cholere mi łeb zawracacie żeby wgrać plugin na kampienie jak i tak sami banujecie za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie o to, że część gra i jest na fb i afki są przez dźwięk chrapania się odmulają. Ale nie raz ktoś kampi chrapie, przejdzie w inne miejsce i znowu do 100% i znów przejdzie. Nie raz z tym się spotkałem. Ale nie zawsze jest też admin. Bo często piszą, że dobrze, że ktoś wszedł bo nie da się grać z kamperami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak są afk to wyrzucac jako afk , a nie banować od razu , chyba ze ktoś robi to dużo razy.
Czyli jak widać plugin się nie sprawdził czyli można usunąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Honor chyba zbyt gwałtownie zareagowałeś :) przecież nikt się nie skarżył na chłopaków, że dostał bana za kampienie

 

co do pluginu to wg mnie zostawić, bo jak nie ma adma to kamperowanie może być dość uciążliwe, szczególnie w związku z faktem, że padasz na jedną kulkę, a skoro utrata hp i chrapanie nie zniechęca niektórych graczy to może dodać slapowanie, albo coś innego pokombinować w cfg, jakieś propozycje?

 

nie wiem też dlaczego wcześniej był usunięty, może sypał jakimiś błędami(?) i dlatego wyleciał z serwera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest , nie usuwałem go. 

Ale skoro jest plugin to nie potrzebnie banować ludzi, Jeżeli kampią to będzie to robił przez określony czas bo mu hp zacznie uciekać. To jeszcze się doda że będzie oślepiać jak dojdzie do 100 i zobaczymy. CZyli co jest plugin ale i tak banujemy za kampienie tak? bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno nie nie wyklucza drugiego ;) ale rzeczywiście wydaje się, że tych banów powinno być mniej, może chłopaki są troszkę nadgorliwi :P

jak wrócę z pracy to zobaczę jak to teraz działa, z tego co pamiętam to przy tym oślepianiu były problemy bo jak ktoś wlazł w jakąś dziurę to czasami bad camper się załączał, nic nie widzisz i nie możesz wyjść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kick powinien być i tyle ewentualnie ban max 20 min (moim zdaniem) jeśli nie dociera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie po to jest ten plugin żebyście nie banowali za to ze kampiął, ktoś kampi to ma czas po którym skraca mu hp jak i również gdy dojdzie do 100 to ma ciemny ekran, i to jest wystarczające. Byście chcieli żeby każdy biegł/szedł bez zatrzymania? sam grałem na PB i jak słyszę że biegnie wróg to nei będę mu wyskakiwał przed celownik tylko wolę zaczekać aż sam wpadnie w pułapkę, bądz gdy na dd2 w trupie jest ct to też mam czas żeby wbić do tego trupa wieć nei będe biegł jak bałwan sam na zabicie bo wiadomo że nikt inny nie wbije. Także ogarnijcie się z tymi banami za kampienie bo wszędzie kampial a takie kary za to widzę tylko na 2# 
Czyli robimy tak , zakaz banowania za kampienie , całą brudną robotę odwala za nas plugin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Honor zwracam honor, nie wiedziałem. Wczoraj pobrałem, miałem życiowkę i co jaki czas kampilem (nie na respie) także plugin przydatny. Na modzie by się przydał bo sporo graczy po kątach robi kupę ani do paki. Ma rację @@Honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok. Przyjęte do wiadomości. Ale jak koleś przez kilka rund kampi cały czas w jednym miejscu to już trochę przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Na modzie nigdy w życiu, tam jest za dużo osób na team żeby to wprowadzać.
@ zostawić , od tego jest plugin że mu zacznie zabierać HP. Chyba że robi to uciążliwie to np slap/kick slap(z dużo razy aż ogarnie, informacje dać na say@ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok również przyjąłem do wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor ok przyjęte tak będę robił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=67931
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=67929
Chyba jakieś fatum :O jak go zobaczycie na serwerze powiedzcie żeby zobaczył temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wykonam pick up the phone i naprostuje go

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie karać za kampienie można tylko i wyłącznie jak ktoś kampi celowo z paką, szczególnie na koniec rundy jak został sam. Wiadomo rzadkie przypadki. Lecz zabronić w 100% nie można.

Nowi troszkę nadgorliwi szczególnie jak lud płacze na czacie ze kampi ten i ten (chodź wygląda na kampienie tylko z ich strony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np nie daje za to, że ktoś kampi bez paki bo nowy. Dzej też widzi kto ogarnia i kto celowo robi bo ja też widzę, że nowy gracz to wiadomo niech ogarnie grę sobie. Ale gdy ktoś gra już nie raz i ma np 600-900 fragow i kampi na respie albo z paką wtedy za którymś ostrzeżeniem leci ban :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musicie od razu banować, ja np, slapuje albo zgładzam człenia z paka i koniec. 

PS. @@CZK Boże zawsze jak patrze tematy to mi schodzi więcej czasu bo się nie mogę napatrzeć na te kotleciki latające  :D Boże na jednym by się położył drugim nakrył xD i ciepełko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej okej :D to trzeba wpisać w regulamin bo już sam się gubię trochę :D hahah no ja to samo ciągle je oglądam :D mam kilka fajnych jeszcze mogę Ci wysłać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...