Skocz do zawartości
Bienio

Panel Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też  panel amx nie chce robić automatycznie ss-ów?  Dziś pierwszy raz tak miałem ze  3 razy ponawiałem  aby zrobił ss-y i następnie zbanował i nie było żadnej reakcji.

 

 

Ps. aby uniknąć niepotrzebnych rozmów:P Demko tez było dlatego dostał bana:) ale  byłą to idealna mapa do zrobienia ss-ów mianowicie cs-italy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem sevral ja zawsze pierw demko potem ewentualnie ss ale z drugiej strony  jesli jestem pewien to ss po nagraniu demka tez nie zaszkodzą:P wtedy  nie ma z reguły juz odwołań:P 


A tak już odbiegając od tematu jak długo  musimy zachowywać demka na  danego gracza  tydzień? krócej, dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzien gdyz wynika to z regulaminu ze ma 7 dni na odwołanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem  już  kiedyś:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1# ja specjalnie wyłączłem ss-y bo to co widzę to same ss-y robicie , jak zobaczę poprawę że umiecie kręcić demo i że umiecie/jesteście pewnie że delikwent jest odpalony to nie potrzebne wam ss tylko porzadne demo w którym potraficie określić że jest odpalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem  jednakże osobiście jestem przeciwny temu. dlaczego? ponieważ  każdy admin nagrywa też demka i np na mnie choć juz wiele banów dałem nie było żadnej skargi, a ss robie wtedy gdy jestem pewien po nagranym  demku ze   gracz ma wh, dzięki temu nie ma odwołań bo nie wstawi ss na których widać ewidentnie  wh.

A jeśli zmodyfikuje ss-y to demko rozwieje wątpliwości.

a Jeżeli ktoś nie nagrywa demek i myli się wielokrotnie (mowa tutaj nie o jednym czy dwóch przypadkach) to powinny być  punkty karne i po uzbieraniu kilku powinny być konsekwencje:P

 

Dobra ale nie ma co drążyć tematu, proszę o zamknięcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...