Skocz do zawartości
kwas

kwas - pilny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy wiec proszę o trochę wyrozumiałości :P Sytuacja z przed chwili tzn 17.04.2010 godz 9:00 zmusiła mnie do owego tematu :) Tzn grałem sobie na officie i ownowalem :killer: gdy nie wiem czemu, czy z zazdrości, czy z jakiś podejrzeń nie uzasadnionych dostałem bana od Pana Fearmen czy jak mu tam :P Jeśli takowe są podejrzenia prosił bym tego Pana o przesłanie mi mojego demka gdzie jest zarejestrowane, że oszukuje a wydaje mi się nawet, że chyba mnie nie nagrywał. Jeśli jest inny powód prosił bym o uzasadnienie go bo w końcu za "damskie" nie można dostawać bana. :cry: Pozdrawiam i sorka jak nie miejsce tego tematu tutaj ale tak jak mówiłem jestem tutaj nowy i nie rozeznany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebola zrobił ci screeny, umieść je w tym temacie zgodnie z regulaminem działu i za pomocą formularza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem prosze jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w katalogu cstrike bedziesz mial 5 fotek zrobionych na office poznasz je po napisie ze foteczka zrobiona przec FearMe na Kwas itd wez to zbierz, spakuj i wrzuc na jakis hosting np przyklej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat zamyka. Screeny umiesc je tu : http://home-edition.eu/viewforum.php?f=83

i umeisc je zgodnie z formularzem

Screeny znajdziesz :

Screeny, które zrobił Ci admin, znajdują się w folderze cstrike (dla nonsteam X:/Program Files/Valve/Counter-Strike/cstrike) lub cstrike_polish (dla steam X:/Program Files/Steam/SteamApps/nazwa_użytkownika/counter-strike/cstrike_polish).

Są robione w formacie:

* .bmp (nazwa wygląda mniej więcej tak: "nazwamapy00002.bmp").

A admina zaznacz Ebole, bo to on Ci nalozyl bana i Ci cyknal foteczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...