Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Nick:  SzAiBa

Ile z wami jestem: To już bedzie z dwa lata 

 

Wiek: No ja już trochę wiekowy chłop jestem   34

Ile dziennie gram w Csa: Parę godzin dziennie, w zależności o której wrócę do domu z pracy, ogarnę syna wiadomo lekcje itd. ale zazwyczaj wieczorami  a tutaj link do moich GameTracker:  http://www.gametracker.com/player/%5E%5ESzAiBa%5E%5E%20%7BLwG%7D/31.186.83.63:27015/

 http://www.gametracker.com/player/%5E%5ESzAiBa%5E%5E/31.186.83.63:27015/

 http://www.gametracker.com/player/SzAiBa/31.186.83.63:27015/

nie wiem dlaczego aż mam trzy trackery ale każdy jest mój  

Dlaczego ja? Ponieważ  uważam że jestem ogarnięty w tą grę, gram w nią naprawdę parę dobrych lat, potrafię rozpoznać nieuczciwego pseudo gracza  od gracza pro   jestem często na serwerze, zazwyczaj wieczorami. A tak po za tym podoba mi się serwer, atmosfera na serwerze, ludzie  

Steam Id: STEAM_0:0:25586895

 

Gdzie miałem admina: Kiedyś na serwerze Bobrzanie.eu

 

Gdzie mam admina: Nigdzie, oj przepraszam skłamał bym, mam admina na swoim serwerze  który sobie wykupiłem i się uczę  obsługi, komend itd. no i do mixów zawsze mogę go udostępnić do meczów 

 

Obsługa Amx : 5/10 wyszedłem z wprawy ale to kwestia przypomnienia sobie.

 

Kontakt: Tutaj lub Steam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem ZA nic dodać nic ująć  -Miły 
                                                                        -Sympatyczny
                                                                        -Ogarnięty

                                                                        -Rozmowny
                                                                        -Zgłasza czity

                                       3 Razy na tak. Przechodzisz dalej :D                                 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tego się spodziewałem :)

Powiem tak nie miałem okazji z Tobą grać jeszcze, ale po forum widzę, że kulturka jest. Boty zgłaszane. Wiek odpowiedni (myślałem, że będę najstarszy na forum :D ) Aktywny udziela się :) 

Jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak :D Kulturalny, zgłasza mi haxy, często go widuje na serwie :D 

 

 

Wiek odpowiedni (myślałem, że będę najstarszy na forum :D ) 

 

Cry ma 36 lat więc wcześniej też nie byłeś najstarszy na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zagladam na ffa i go widuje i nie ma z nim zadnych problemow :) Na forum sie udziela jestem na Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na TAK ! :) Ogarnięty, kulturalny, miły. Bardzo często widuję go na 1#. Mikro ma, nawijkę też :P Udziela się na forum i zgłasza 'botów' :D TAK TAK TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nic nie trzeba dodawać gdyż popieram to co napisali :) Dodam tylko tyle że przyda się taki admin dając przykład młodym jak należy się zachowywać :D Duże tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie głosy na TAK to nie ma co zwlekać :) Maciek do dzieła :P  równierz jestem na tak , przyda się kolejna osoba sprawująca władzę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

    Dziękuje bardzo, naprawdę bardzo dziękuje za tak miłe słowa w moim kierunku oraz za zaufanie do mojej osoby i powierzenie mi dość odpowiedzialnego obowiazku, 

jakim jest adminowanie na serwerze. Jeszcze raz dziękuje.

Będę w domu po 19ej to się odezwę to kogo trzeba :) 

 

 

 

 Życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zglos sie na STEAM lub GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...