Skocz do zawartości
CZK

Podszywanie się !

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat bo jestem zdenerwowany na maxa, mianowicie ktoś na stronę erotyczną gdzie się ludzie zgadują na se.. - dodał sobie moje zdjęcie. 

Są 2 wyjścia albo Ci którym wynajmuję albo ktoś z forum. Lokatorzy gdyby zgrali fotkę z kompa by mieli dużą rozdzielczość a ta była malutka. Więc to ktoś z forum.

Po pisaniu znajomego do tej osoby konto usunął.

 

Sprawa się już wyjaśniła wiem kto to ale nie będę się pucował.

 

Napiszę tylko tyle. Nie lubiąc się z policja nie znaczy, że nie mam tam znajomych, którzy się dowiedzą o IP i o lokalizację. Ja się nie bawię w groźby jakieś tylko się dowiaduję i przyjeżdżam do niego.

 

JEŚLI JESZCZE RAZ ZOBACZĘ SWOJE ZDJĘCIA GDZIEŚ BĘDĘ WIEDZIAŁ, ŻE TO KTOŚ Z FORUM I OSOBIŚCIE ZAPUKAM MU DO DRZWI I ZAGRAMY WTEDY PO MOJEMU.

 

 

Ps. to co napisałem nie jest groźbą. Ja nikomu nie grożę. Wiadomo do sądu można zgłosić taki post ale sędzia umorzy owe postępowanie wiem bo nie raz to przechodziłem. 

 

 

Wiem napisałem drukowanymi literami tylko dlatego, że ostrzegam żeby każdy to widział. Ostatni raz napisałem drukowanymi obiecuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak, ja to Ci życzę, żebyś tylko takie problemy w życiu miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin :) uwierz, że takie coś to dla mnie nie jest problemem tylko sprawą do załatwienia. Problemów to ja myślę, że mam bardzo dużo i to dosyć poważnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest szczyt wszystkiego zeby takie rzeczy u nas na forum sie dzialy... Porazka jakas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że to jakieś dziecko zrobiło... Pewnie chciało zobaczyć co tam ludzie wypisują, a pewnie nawet mu pindol nie staje :D Ale fakt, sam bym się mocno wkurzył jakbym się dowiedział o tym, że ktoś wykorzystuje moje zdjęcie. Ale co zrobisz? świat jest teraz poooooo....gięty i niestety trzeba się liczyć z takimi akcjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to,

 

 

 

Sprawa się już wyjaśniła

 

 

,to po co tworzyć takie tematy z których wywodzi się treść mniej więcej na poziomie gimnazjum ? 

 

Ja rozumiem bo też bym się zdenerwował ale rzeczywiście jest to sprawa do załatwienia, ale bez problemu na poziomie pw z administracją i takich tam jeśli było wiadomo kto. 

 

Być może ktoś by się tu wystraszył, ale domyślam się że na większości zrobiło to wrażenie jak zeszłoroczny śnieg. Jeśli by to dotyczyło mnie, to sam bym adres podał, żeby ułatwić zadanie. Chociaż domyślam się, że byłbym to spory błąd z mojej strony, skoro taka ostra reakcja była z powodu zdjęcia i  podejrzewam że nawet bym żadnego logicznego argumentu nie zdążył przedstawić. 

 

 

Podsumowując, to niestety trzeba być świadomym że raz coś wrzucone w sieć, pozostaje tam na zawsze. O jednym się dowiedziałeś, a nie możesz być pewien że te foty pałętają się na innych forach i portalach absolutnie bez Twojej wiedzy :)

 

Taka luźna dygresja z mojej strony, peace  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin :) treść na poziomie gimnazjum ? Ty chyba nie rozumiesz pewnych rzeczy. Jest od groma osób która się czaiła na tą fotkę dlatego ja napisałem to bo połowa osób nie wie że w Internecie nikt nie jest anonimowy. To nie jest ostra reakcja tylko zwyczajne ostrzeżenie następnych przed czymś takim.

Tak na marginesie. To takie strony są monitorowane na bieżąco ... Dlatego o takich sprawach się dowiem na pewno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś zazdrosny szczyl musiał takie coś zrobić ! To jest chore... Wcale Ci się nie dziwię, że jesteś mega w%^#iony. Mam nadzieję, że takie akcje wobec Ciebie już się nie wydarzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając to mam taką bekę :D Ale to prawda, to ch***** zachowanie :D Zazdrość i tyle że dzikiem jesteś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No życie stało się tylko uprzedzam tutaj ludzi przed kolejnym takim wybrykiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś , marzy o takiej posturze jak ty , wiec sciaga zdjęcia i się podszywa, TO JEST CHORE podszywanie się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem rób cenzurę na twarz :P
Skoro sprawa sie wyjaśniła to napisz czy to ktoś z forum tak zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak słów......... widocznie ten ktoś musi się wstydzić samego siebie skoro wrzuca nie swoje zdj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :D Przyda się na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...