Skocz do zawartości
CZK

Vlepki

Rekomendowane odpowiedzi

Może, jakieś wlepki ktoś by zaprojektował odnośnie HE i wypuścił do sprzedaży? :) Ja niestety nie potrafię ich robić :D

 

Taka moja propozycja odnośnie vlepek, bo właśnie koleżka na siłce dał mi 10 pakietów vlepek tam związane akurat z środowiskiem kibicowskim, i naszedł mnie taki pomysł żeby HE wypuścić coś :) Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, ale projekt musiałby być fajny, i ktoś go musi zrealizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie wlepy dostales tak z ciekawosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.3.1.2, 13:12, CWP, WP, CiCB, PW, "A na drzewach zamiast liści...", "Raz sierpem, raz młotem...", "Mówi mi mama mówi mi tata wybierz dziewczynę a nie ...", "ŻW", "GNLS", "AA", "Zakaz pe..." I takich tam parę :) @sygiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę osób pisało na forum że się zajmują grafiką to chyba z tym nie było by problemu. Ale czy byłby popyt na takie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę dziś co da się zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to fajnie zrobione to na 100 % będą to ludzie kupować :D no bo jest wiele osób które cały czas siedzą na forum codziennie i fajnie by było mieć taką wlepke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Honor ja myślę, że tak. Tak jak @BARANEK :D napisał. Ładnie zrobione przyciagną do kupna. Ja osobiście przyglądam każdą vlepkę jak gdzieś widzę. Odnośnie CSa już dużo widziałem. A jak będą ładnie zrobione to nie tylko przyciagną do kupna, ale i osoba, która zobaczy przyklejoną tą vlepkę wejdzie na stronę i może zacznie grać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To @Roti do dzieła :D jak i również jeszcze ktoś pisał że się tym zajmuje więc może się wykazać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy vlep nie robiłem i nie miałem z nimi styczności więc nie wiem czy w ogóle tak to może wyglądać no ale łapcie :P


 


rus38n.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłbym coś przygotować jak znajdę dłuższą chwilę, ale musiałbym poznać wymiary i co taka wlepka ma przedstawiać i z czego mniej więcej ma się składać :p

 

A tak wgl czy ktoś rozmawiał z górą na ten temat, czy Maciek będzie chciał w coś takiego zainwestować? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech zobaczy jakieś projekty i zadecyduje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patryk ^^ vlepki zaczynają się od 5x5 w przedziale do 10x10, potem 12x12, 14x14, - 16x16, 20x20, 25x25, 30x30

Ale to tylko jeśli chodzi o kwadraty :)

 

 

Odświeżam ktoś coś działa z tym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...