Skocz do zawartości
CZK

Problem z mikro.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słychać ludzi na mikro. Siwego nie słyszę, mnie nie słychać, Maliny nie słychać. Ktoś wie czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie tak jak pisze @@CZK nikogo nie slychac przez mikro ani nikt nie slyszy nikogo ... Ktos cos na ten temat wie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie macie przypadkiem zmutowanych ludzi??Albo zablokowana została komunikacja głosowa

 

 

Albo problem lezy po stronei technicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Makarov Nie mam zmutowanych ludzi . Wczoraj bylo jeszcze wszystko git a dzisiaj jest tak ze nikogo nie slysze i nikt mnie nie slyszy na serwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś na innych serwerach czy Cie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niby lekko słychać, bynajmniej 1 osoba tak napisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Honor Na zadnym mnie nie slychac ani ja nikogo nie slysze jak mowi na mikro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli to nie wina serwera, popatrz na google , coś o tym piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Honor Ale to nie tylko ja mam taki problem . Dzien wczesnie bylo wszystko git a na drugi dzien jak by piorun strzelil i kicha. Ale popatrze na necie co tam pisza o tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a weźcie trochę poczytajcie w google, ja poczytałem są poradniki i może wam zadzaiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś działa i nikt nie mówi ze nie działa więc problem tkwi u Was chłopaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@CZK Usun cs-a pobierz nowego i bedzie Ci wszystko dzialac normalnie bo ja tak teraz zrobilem i problem mam z glowy :) Wszystko mi smiga wszyscy mnie slysza i ja tez wszystkich slysze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i nie lepiej samemu po próbować naprawić niż od razu biednego Honora oskarżać że coś z serwerem nie tak?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Honor na kogos trzeba :D Oj ty biedny nasz opiekunie :D ok juz bez zbednych postow :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzam :) Ktos cos poradzi na ten problem ?? Bo dalej mam tak samo dopiero jak odinstaluje cs-a i zainstaluje jeszcze raz to jest git wszystkich slysze i wszyscy mnie slysza ale to jest tylko na jeden dziej problem rozwiazany bo na drugi dzien znowu jest to samo :/ A nie bede przeciez codzienie odinstalowywal i instalowal ktos pomoze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może reinstal sterowników od karty dźwiękowej zrób bo ja już innych pomysłów nie mam na tą przypadłość :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@CZK Bede musial cos pokombinowac wieczorkiem bo juz mnie cos strzela z tym ... Ale moze ktos cos doradzi jeszcze do wieczora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też miałem problem że mi mikro nie działa . Kupiłem nowe słuchawki i mikrofon i nic . A co się okazało to coś mi sterownik usuneło musiałem dać ustawienia fabryczne laptopa !: D wiec zacznijcie od formata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze trzeba bedzie strzelic formata mojemu lapkowi i tyle :D Dzieki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...