Skocz do zawartości
^^SzAiBa^^

Oj. ? Co się dzieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

  Na początku myślałem że to po prostu żarty ale po dzisiejszym dniu, doszedłem do wniosku żę to nie są żarty.

Dostałem taką o to wiadomość od Oj.

 

http://www47.zippyshare.com/v/1C36FpIb/file.html

 

Wczoraj też mi pisał abym go zbanował. Jeszcze wcześniej pisał mi coś o tym że już nie chce być adminem, że zrezygnował ale Batonik nie odebrał mu tego admina.

Nie wiem co o tym myśleć ale widocznie OJ. nie chce już Adminować i dlatego urządza takie szopki. 

Tylko dlaczego OJ. po prostu tego nie powiesz wprost? Przecież nie musisz być adminem,

w każdej chwili możesz zrezygnować w prosty sposób i każdy zapamięta cię z dobrej strony. 

A w ten sposób co wyczyniasz, zostaniesz gorzej zapamiętany. No chyba że o to ci chodzi :( 

 

 

 

                                                                               Pozdrawiam SzAiBa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega chyba jest niestabilny emocjonalnie : x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalia :), wybacz ale wydaje mi sie, ze nie jestes wstanie tego ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie tylko Natalia nie  jest w stanie To ogarnąć - nie wiem co masz za Misje człowieku - ale serio się zastanów czy nadal chcesz się męczyć - bo ci ostatnio na dobre to nie wychodzi. ( nie tłumacz się ze Baton nie chciał ci zabrać admina, Jak chcesz to rezygnujesz i koniec kropka)

 

Nom stop jakieś cyry z TB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to nawet ja się uspokoiłem po tej akcji ze Świętą trójcą a i tak są akcje :D

A co do oj. to wydaje mi się że chłop się wszystkim za bardzo przejmuje, musisz nabrać trochę dystansu do adminowania, ja rozumiem że można być ambitnym do bólu i wymagać od siebie jak najwięcej ale jak to mówią błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi. 
Dlatego po każdej pomyłce nie wyjeżdżaj z tekstem typu: nie nadaje sięzabierzcie mi adma, dajcie mi bana na miesiąc itd, tylko po prostu przyjmij krytykę na klatę i wyciągaj wnioski.

Ja pamiętam kiedyś gościa, miał nick "Twój koszmar" czy jakoś tak, poświęciłem ponad 2 h by przejrzeć wszystkie demka które na niego nagrałem, coś koło 13-15 demek, wnikliwie przeanalizowałem i opisałem bo byłem przekonany w 100 % że był spalony, i potem i tak inni się wypowiedzieli że według nich czysty. i dostał ub. Potem mi na serwie ciągle docinki serwował ale ja to i tak zlałem. 
Ale cóż mówi się trudno i żyje się dalej. Bo to co nam może się wydawać oczywiste, dla innych już takie oczywiste może nie być.

Dlatego po każdej sytuacji która poszła nie po Twojej myśli nie zachowuj się w ten sposób co wczoraj sugerując że cały świat jest zły tylko nie ty bo to i tak nic nie zmieni a tylko zyskujesz w ten sposób nieprzychylne osoby.

​Może powinieneś sobie zrobić jakąś małą przerwę od CSa by troszkę ochłonąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oj. Uznam że tego nie przeczytałem. Jeżeli nie chcesz być adminem to napisz wprost. Przecież nikt tutaj nie będzie Ciebie osądzał typu "oj ten to był taki i taki admin" Ja tam uważam że masz pozytywy w sobie, jedynie do czego mogę się przyczepić to powody banów ;D

 

A My jako admini to powinniśmy pomagać sobie wzajemnie, jeżeli ktoś ma problem (admin, który nie wie co i jak) to trzeba poświęcić te parę minut i pomóc, pokazać co i jak w zależności od sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to jest? chcesz adminować czy rezygnujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...