Skocz do zawartości
Rybson

Zmiany?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że serwerownia Batona generalnie skupia się na cs 1.6, więc pewnie nie zauważyliście że na cs go serwery stoją puste.. A dzieję się to od kilku tygodni.  Rozumiem że serwer nie może posiadać skinów bo złapał już za to bana. Można chyba spróbować inne mody wgrać na serwery- obecnie modne są różnego rodzaju "hide and seek" czy jakieś 1vs1, deathrun'y, dm'y czy jakikolwiek inne tryby. Skoro formuła zwykłych gierek się wyczerpała-trzeba coś zmienić. Macie jakieś inne pomysły? Jeżeli mam być szczery, jeżeli nic się nie zmieni, nie widzę sensu bycia adminem na pustych serwerach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstał nowy serwer 4# w zamian za BaToN POLAND Server [FFA/Fast DROP] z tego własnie powodu liczby ludzi .
Co do CS:GO to nie gram więc wam nie pomogę 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście się zgadzam ja na serwer nie wchodziłem już z miesiąc, bo jest cały czas pusty. Co do tych zmian to wprowadził bym nowy mod, na przykład jakiś JailBreak bądź Base Builder obecnie te mody są w topce grywalnych serwerów cs:go. Zgadza się valve zaczęło banować za skiny co według mnie jest ogromną głupotą z ich strony, ale nic na to nie poradzimy, także zamiana moda byłaby odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym pograł na takim serwerze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowie się ktoś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  nie gram w go jednakże  skoro   nie ma graczy to trzeba coś zrobić:)  Myślę ze dobrym pomysłem byłoby wgranie moda  by rozruszać serwer, skoro zwykła prosta formuła się wyczerpała to trzeba próbować czegoś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś po tym weekendzie będę patrzył jakie są teraz trendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...