Skocz do zawartości
Gajesia

Czy PROBOSZCZ ma wh?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

wczoraj z Siwym obserwowaliśmy go jak gra i ciężko powiedzieć czy odpalony czy nie.

Dzisiaj nagrałam krótkie demko i proszę Was o opinię :)

 

http://www106.zippyshare.com/v/blTbmoBH/file.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gajesia jak nie jesteś pewna to nagraj dłuższe demko z paru rund. Bo jak ktoś ogarnia grę + łączy to z wh to ciężko kogoś takiego wyłapać. Dziwne było dla mnie że jakby nie wiem czy to na czuja czy coś ma to wiedział mniej więcej gdzie wyjdzie przeciwnik. Ale mimo wszystko to demko i tak na moje jest czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się potem tylko będe w sta... i edytuje post i Wy Pany też oceńcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie demko za krótkie . Tylko pamiętamy o tym że to stary gracz wiec moze lecieć na pamieć nic więcej nie da się powiedzieć na ten temat za krótkie demko ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak działała Lucia (tak wiem że czasem bugi powodowała) aczkolwiek jak bawiłem się nią jak byłem adminem to z proboszczem bywało różnie.Przydałoby sie tzw legalne wh do ogladania demek pamietam kiedyś kazanek takie cos dawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PimPeQ no wlasnie stary gracz i moze sobie mysli ze nikt go o to nie bedzie podejrzewal ze jest odpalony bo juz dlugo tu gra tak moze byc bo czasami to ma strasznie dziwne akcje . Na tym demku wyglada na czystego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PimPeQ no wlasnie stary gracz i moze sobie mysli ze nikt go o to nie bedzie podejrzewal ze jest odpalony bo juz dlugo tu gra tak moze byc bo czasami to ma strasznie dziwne akcje . Na tym demku wyglada na czystego .

Kochanie tu z tobą mogę sie trochę kłocić bo ja gram jak odpał jakie staty mam ? ? i tyle gram z proboszczem i nigdy mi nie dawał rady a też lece na pamięć . Tyle razy na niego patrzeliśmy i wog moim zdaniem trochę przesada :D  A uroczego ile ludzi i adminów oskarża ? jak ja nie miałem Adma też mnie oskarżałeś już nie pamietasz ? a grałem gorzej jak proboszcz !!! To jest PB i jak już na pamieć się leci po tylu latach na serverze to wygląda jak WH !! PROSTE !!!         

 

Przykład jak nie miałem adma jak Makarov mnie oskarżał !! :D STARE DOBRE CZASY !! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PimPeQ no ok zgodze sie z tb bo jak ja tez adma nie mialem to mnie oskarazali o wh a tez lece na pamiec nawet dzisiaj typek mnie o wh oskarzal jak na emirze mialem staty 25:2 . Moze i masz racje ze sie tak moze wydawac jakby gral na odpale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli temat do zamkniecia :) dziekuje za wypowiedzi :)

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...