Skocz do zawartości
januszkorwin zjedz mielone

[Zamknięty] no elo

Rekomendowane odpowiedzi

elo, jestem ozjasz goldberg, mam 130 lat i jestem nieśmiertelny. jestem założycielem UPR i KNP, aktualnie prezes partii KORWIN. Mam trochę dzieci (sam do końca nie wiem ile) no i jestem inspiracją dla kuców. pozdrawiam ciepło

 

Eh no dobra, jeżeli to ma mi pomóc zostać developerem x D:

 

Mateusz, 22 lata, małopolska. Zainteresowania:

muay thai

psychologia

gry strategiczne (warcraft 3, aoe 2, stronghold)

gry karciane (HS, tysiąc, poker)

ogólnie nie przepadam za strzelankami (za wyjątkiem cs 1.6, quake, hl2)

no i moja miłość na wieki, czyli WoW

 

PS. Jeżeli szukacie developera, który Wam naprawi podstawowe błędy na serwerze to możecie mi dać znać. (to akurat piszę na poważnie, denerwują mnie niektóre bugi i z racji tego, że jestem inżynierem informatyki to pewnie będę umiał je naprawić)

 

PS2. to co z tym developerem? x D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj - życzę przyjemnej gry u Nas. Być może Batonik skorzysta z twoich usług - ale jeżeli masz to robić w celu zarobkowym ( to chyba nikłe szanse). I tytuł "inżyniera informatyki" chyba ledwo co uzyskałeś co nie ? ( z tego co wiem to minimum 3.5 roku jest żeby dostać inżyniera I stopnia) 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na pokładzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te śmieszne bugi mogę za darmo naprawić (ew. za jakiegoś skina do usp i glocka). a co do wykształcenia to czemu akurat na to zwróciłeś uwagę, hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś mi wpadło w oko - a wiedziałem akurat coś na ten temat :P.. Chciałem robić Inżynierka w jakimś kierunku Elektrycznym. ( i obczaiłem kiedyś co i jak.)

Zainteresowanie Psychologią tez masz spoko. Mam kumpla "Filozofa" ale bardziej by się sprawdził jako Psycholog - zawsze mi łeb poora XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie śmieszne bugi ;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jakoś mi wpadło w oko - a wiedziałem akurat coś na ten temat :P.. Chciałem robić Inżynierka w jakimś kierunku Elektrycznym. ( i obczaiłem kiedyś co i jak.)

Zainteresowanie Psychologią tez masz spoko. Mam kumpla "Filozofa" ale bardziej by się sprawdził jako Psycholog - zawsze mi łeb poora xD

 

Ogólnie polecam studiowanie kierunków technicznych, ponieważ jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to studia dają Ci taką możliwość (chyba, że studiujesz zarządzanie polem namiotowym na uniwersytecie w pipidówkach małych). Co do filozofii to jest bardzo ciekawa sprawa, bo jest to bardzo abstrakcyjna dziedzina nauki, więc jeżeli Twój kumpel jest w temacie to zapewne potrafi ostro zryć komuś beret. x D

 

 

Jakie śmieszne bugi ;D?

 

Znikające skrzynki usp, komunikat o trzymaniu skrzynek pojawiający się po 5 razy (czasem potrafi być irytujący, zwłaszcza jak przez niego umierasz ; ), bug z tłumikiem w usp i coś tam jeszcze by się jeszcze znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...