Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Związku zbliżającymi się wakacjami niech każdy się pochwali jakie kto ma plany na wakacje :)

Zapraszam do rozmów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda skończyć wsk i ją zarejestrować to chcę sobie zrobić rajd tak z 1000 km :D

 

sam może napiszesz co zamierzasz robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się uda skończyć wsk i ją zarejestrować to chcę sobie zrobić rajd tak z 1000 km :D

 

sam może napiszesz co zamierzasz robić?

Już już, chciałem później i już mam chwilę a więc... Ja zamierzam wyjechać w góry (pora nie ta ale muszę w końcu kiedyś być  :D ) 

Oczywiście w tym roku postanowiłem sobie cele (trzeba się wziąć za siebie) i niektóre już się spełniły, te drobne ale nie chcę się dzielić także ku celom! :)

Edytowane przez Bianorf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno - Woodstok - tak na 2 dni ( wiele osób ma złe zdanie na temat tej imprezy - mi osobiście bardzo podoba się ta impreza (łączy pokolenia i ludzi))

Z planów do realizacji - jak wcześniej wspominałem - skok na spadochronie. Spróbować i wyrobić 5 skoków z instruktorem ( wymagane do skoku samemu)

Być może Urlop na Chorwacji - Ultra Europe Festival (najlepsza impreza klubowa w Europie.) - Lecz z tym zależy jak pozwolą $$$ - tygodniowy koszt takiej wyprawy -5-7tys.

 

No i z realniejszych wypadów to pewnie z 10 imprez na RODOS (regionalne ogródki działkowe ogrodzone siatką) - na to mnie stać w chwilo obecnej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam planuję jakoś w środek lata Amerykę :) I na 100% polecę :) Mam paru znajomych tam i do nich się wybieram :) Powiększyć doświadczenie z siłownią :) I chyba tam zostanę na stałe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiona na 4 miesiące póki co @Honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz będzie petarda...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdę se żonę trollface

 

 

 

Ps. Można składać propozycje na pw, mając na uwadze fakt,  że rozpatrzę tylko kandydatki bez wad ukrytych, czyt, PINDOLA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Marcin :) Skąd Ty jesteś? :) trzeba trafić na tą jedyną , ale czas pokarze:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostane urlop to bedzie git ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA osobiście wyjadę sobie z dyrektorem fabryki do Rzymu a potem do Dubaju ;P czyli będe w pracy ciągle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca praca :D w Wawie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Work Work Work Work Workkkkk  ! 

Także tyle o.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako, że młody to korzystam ile mogę :D no ale na razie do Anglii 2 tygodnie (jednocześnie na kurs językowy i praca), następnie obóz tenisowy w Harasiukach, a potem turniej w Olsztynie (zobaczymy jak pójdzie bo ostatnio półfinał był) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilu jam jest z zadupia, tam skąd Szymek się wywodzi. Dodam jeszcze, że w Łęcznej często bywam, koło Bogdanki przejeżdżam, a i w Kazankowie jestem co najmniej raz w tygodniu. 

 

 

Coś na razie cisza, żadna się nie zgłasza. Widać, dopiero musi pójść info w świat. Ale jakby co, to urlopik pewnie w zimie po sezonie : ( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie będę oryginalna, jak dostanę urlop to Polskie morze lub słynny u nas Skorzęcin (taki zalew czy tam jezioro) :D 

 

A poza tym to praca, dom, praca, dom jak wszędzie.

 

Ahh.. ta Polska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amilu jam jest z zadupia, tam skąd Szymek się wywodzi. Dodam jeszcze, że w Łęcznej często bywam, koło Bogdanki przejeżdżam, a i w Kazankowie jestem co najmniej raz w tygodniu.      Coś na razie cisza, żadna się nie zgłasza. Widać, dopiero musi pójść info w świat. Ale jakby co, to urlopik pewnie w zimie po sezonie : ( 

 
Twój bronks to chyba większe zadupie i patologia :D kazankowo to bardzo ladne i sympatyczne miasteczko
co do moich planów na wakacje - za 18 dni lece do polski, pojeżdżę przez miesiąc po kraju i w sierpniu lecę na islandie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje Lwów

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...