Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu klawisz "R" nie działał mi poprawie raz działał raz nie na początku włączenia sprzętu było najgorzej nie działał wgl praktycznie pochodził chwilę czasu i "R" reagował  lepiej albo od razu lub po przy3maniu jego pisał się też 2xR po użyciu tylko 1x (dodam że dalej tak jest) a teraz jak by mało było problemu jest tak również tylko w mniej zaawanasowanym stopniu z klawiszem "D". :( Klawiatura może już wysłużona  i odmawia  posłuszeństwa czy może być przyczyną coś innego i da się z tym coś zrobić?! Pomocy! :) 

 

Sprzęcik to Laptop Samsung RF511 Win7 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja tez mam staruszka laptopa i czasem nie lapie klawiatura. Ale nie az tak jak u Ciebie :) Probowales przeinstalowac CSa?

Albo podłączyć zewnetrzna klawiature?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reinstall csa nie ma nic do rzeczy tutaj :P Możesz zaryzykować i zdjąć klawisze i wyczyścić dokładnie przyciski , innej opcji nie widzę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze :/ @Gajesia  to nie o CS tylko o całego pc :) na innej chodzi bo to usb i działa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor z laptopem bym nie ryzykował tylko zaniósł do speca, czyli do komputerowego :D Pewnie okruch jest :P

Staram się szanować ani nie naciskać jak dostane głowe  ani nie opychać się  chipsami tak że wątpię akurat w to jedynie to kurz  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema miałem podobnie jedynie spec jak wyżej ci napisał od lapkow pomoże jak się nie czujesz na siłach by do bebechow łapka zajrzeć być może coś z klawiaturą ci się dzieje u mnie zwarcie robiła klawiatura i niebieski obraz ale na początku też mi się działo identycznie z klawiszem r i u musiałem dolozyc dodatkowa klawiature i na razie spokój ale nie minie mnie nowa klawiatura z resztą wczoraj zamówiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram teorie jancza . najprawdopodobniej zwarcie na klawiaturze .  mniej kosztowna możliwa przyczyna to zabrudzenie pod klawiszami . a chodza ci te guziki tak samo płynnie jak pozostałe czy czujesz większy opór ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...