Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Graffiti w CS:GO + FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

SqXpl1r.png

Graffiti, które dostępne było chociażby w Counter-Strike’u 1.6 teraz trafi do najnowszej części gry – Global Offensive! W nocy Valve wydało aktualizację, w której wprowadziło właśnie ten element. Nie jest to jednak jedyna zmiana.

Graffiti:

  • dodano możliwość nakładania graffiti
  • dodano skrzynię społeczności graffiti
  • przez określony czas każdy gracz po uruchomieniu gry otrzyma wzór graffiti
  • graffiti zostało dodane do możliwych dropów

MISC:

  • granaty dymne od teraz poprawnie będą odbijać się od ruszających się powierzchni i gasić ogień granatów podpalających
  • naprawiono fale respawnów nie działające poza misjami Guardian i Strike

Dźwięki:

  • naprawiono błąd, który sprawiał, że M4A1-S było słyszane z dużej odległości
  • zmniejszono głośność broni
  • niewielkie poprawki dźwięków

 

  • Ile typów graffiti jest dostępnych?

    Są dwa typy graffiti: jednokolorowe oraz wielokolorowe. Jednokolorowe graffiti gracze otrzymują, gdy wzrośnie ich poziom, a wielokolorowe otrzymuje się ze skrzyń graffiti. Oba typy mogą być sprzedawane i wymieniane na Rynku Steam.

  • Ile razy mogę użyć danego wzoru graffiti?

    Dany wzór może zostać użyty 50 razy. Jeśli do naszego ekwipunku trafi graffiti, które już posiadamy, to dostaniemy 50 dodatkowych użyć tego wzoru.

    • Jak zdobyć graffiti?
    1. Gracze mogą otrzymać graffiti w cotygodniowym dropie.
    2. Gracze mogą kupić skrzynki graffiti z wzorami stworzonymi przez społeczność. Część dochodów ze sprzedaży trafia do osób, które stworzyły graffiti.
    3. Indywidualne wzory graffiti można nabyć na Rynku Steam.

 

  • Jak często mogę używać graffiti?

    Gracz może użyć graffiti raz na rundę lub raz na 45 sekund, w zależności od tego, co trwa krócej. Zdobywanie fragów w grze opartej na liczbie rund pozwoli zawodnikowi częściej używać graffiti.

  • Gdzie mogę używać graffiti?

    Podgląd graffiti pokazuje gdzie i jak zostanie nałożony dany wzór graffiti. Jeśli w danym miejscu nie wyświetla się podgląd, to oznacza to, że nie możemy go tam nałożyć.

  • Ile różnych wzorów graffiti mogę wykorzystywać?

    Każdy gracz może mieć dowolną liczbę wzorów graffiti w swoim ekwipunku. Przy każdym użyciu można wykorzystywać inny wzór wybierając go z menu w grze.

  • Jak sprawdzić, jakie graffiti są dostępne?

    W celu sprawdzenia jakie wzory graffiti mamy dostępne należy zajrzeć do ekwipunku.

  • Mogę sprzedawać i wymieniać się moim graffiti?

    Wzory graffiti można sprzedawać na Rynku Steam i wymieniać z innymi graczami, jeśli są zapieczętowane. Jeśli gracz otworzył swoje graffiti, to nie może go sprzedać.

 

 

źródło cybersport.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem i powiem tak beznadziejne jest to ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha coraz gorsze updaty sa i dodatki

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno słowo - beznadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze w tym wszystkim jest to że ten spray się kończy po pięćdziesiątym użyciu xD z tego najbardziej nie mogę .... i potem trzeba lub i nie kupić sb nowy hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem lamentu, dla mnie update na + zawsze tego brakowało mi w cs:go, co prawda mogli zrobić to lepiej, ale sam fakt, że słuchają chociaż trochę tej społeczności graczy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszą na czymś zarabiać skoro nie można obstawiać skinów itp 

 

jedno słowo - beznadzieja

chciałbym użyć jednego a porządnego słowa na tę grę ale... regulamin trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszą na czymś zarabiać skoro nie można obstawiać skinów itp 

 

chciałbym użyć jednego a porządnego słowa na tę grę ale... regulamin trollface

hehehe nie tylko ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne dno te graifit; D szybko trzeba zużyć te 50 i zapomniec ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem lamentu, dla mnie update na + zawsze tego brakowało mi w cs:go, co prawda mogli zrobić to lepiej, ale sam fakt, że słuchają chociaż trochę tej społeczności graczy......

Mówisz, że na + a jednak dziś widziałem filmik Anomaly'iego. Można np. zaspreyowac okna tak, ze przeciwnik cie nie widzi a ty go tak. Na niewielu mapach to się może przydac, bo sa one zazwyczaj niegrywalne jak np.office czy assault ale taka sama mozliwosc istnieje na bsie dolnym na nuke'u. Dla mnie osobiście 1.6 i GO to 2 rozne gry i kazda miała cos charakterystycznego (1.6 spreya, a GO przeglądanie broni) i taka próba zrobienia podobnych spreyow jak w 1.6 to zwyczajny skok na kasę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...