Skocz do zawartości
KeNsHi

Wywiad z JaNcZo_wiN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w moim pierwszym wywiadzie mam nadzieję, że się spodoba i będziecie chcieli więcej :)

Miłego czytania :)

 

 

 

Witaj @JaNcZo_wiN 

Pierwsza rzecz czy zgadzasz się na wywiad i na publikację go na Home-Edition.eu ?

 

@JaNcZo_wiN:

Oczywiście dla HE wszytko
 
Na początek może się nam przedstawisz ile masz lat,skąd jesteś?
 
Mam na imię Janusz (wiem ze nie powala nie moja wina) mam 27 lat (staruch ze mnie już) pochodzę z pięknego, uroczego zabitego dechami Wielunia które jest moim miejscem na ziemi i będzie do końca :D
 
Bardzo miło Januszu jestem Robert  może teraz nam powiesz czym się interesujesz ? może jakąś paję masz której się bezgranicznie oddajesz ? 
 
Pasje nie mam zbytnio jakiś pasji i chyba dlatego wróciłem do gry w cs z nudów więc można powiedzieć ze na tą daną chwile pasjonuje się cs co do zainteresowań, mam trochę , lubię naprawiać mojego Opelka kochanego jutro czeka mnie tysięczna naprawa parownika, wiec pasja to motoryzacja, piłka nożna zakłady bukmacherskie i kobiety
 
Ciekawie powiem szczerze, skoro wiek Twój znamy opowiedz nam czy pracujesz i jeśli tak może opisz swoją prace kilkoma słowami :P
 
obecnie nie pracuje  gram w sts i betcliki z tego jakiś hajsik jest (na gaziki starcza) a jeśli chodzi o pracę fizyczna, pracowałem jako spawacz od 18 roku życia w jednym z największych zakładów w Wieluniu i jako spawacz mam jakieś 7 lat przepracowane.
 
Rozumiem to całkiem długo jak od takiego wieku  teraz przejdziemy do tematu muzycznego masz jakiś ulubiony utwór i jakiego rodzaju muzyki słuchasz ? :D
 
 
Odkąd pamiętam słucham Hip-Hopu, wiesz ciężko mi jest określić swój ulubiony utwór po przeważnie na każdej płycie znajduje kawałek który staje się moim ulubionym i który ląduje na pendrivie w samochodzie
 
To zrozumiałe, nie jest łatwo wybrać z tak wielu to skoro słuchasz to ja też coś podrzucę może akurat się spodoba 
 
Znam super kawałek polecam
 
Jedziemy dalej, może teraz przedstawisz nam swoją osobę postaraj opisać się dajmy na to 5 słowami :)
 
o k**** to jest pytanie
wyluzowany, zły, samotny, agresywny, koleżeński cały chyba ja 
 
Widzę dystans do siebie posiadasz  także teraz nam powiedz czy masz jakiś cel w życiu i czy do niego dążysz ? 
 
Cel w życiu..........szczerze nie dążę do żadnego teraz, kiedyś dążyłem i tak nic z tego nie wyszło wiec żyje z dnia na dzień nie wybiegam w przyszłość nie myślę o tym bo to nie ma sensu, przeznaczenia i tak nie zmienimy (możesz nie wiem mieć kupę kasy sportowe auto) a miłości i spokoju nie zaznasz w życiu na chwilę obecną, więc nie ma co dążyć jak jest ci dane samo przyjdzie.
poprawisz to bo wiesz ja na czapie pisze
i mi sie zdania myla
 
Bardzo mądre słowa, a może zdradzisz nam jaki to był cel ? 
 
wiesz to zachodzimy w sprawy osobiste ale niech ci starczy ze dążyłem by mieć Rodzinę z ukochana osoba.
 
Jestem troszkę wścibskim redaktorem,ale odpowiedź wystarczy  teraz może zdradzisz nam o czym marzysz ?
 
o czym myślę myślę jak się potoczyło ze nie wyszło mi to chyba normalne.
 
Nigdy nie jest za późno na to,aby coś zmienić pamiętajmy o tym,teraz powiedz nam czy masz jakąś drugą połówkę ?
 
Nie mam skomplikowane to jest na tyle ze nikt normalny tego nie zrozumie
 
Zrozumiałe,teraz przejdziemy do spraw bardziej związanych z forum i Twoją karierą cs'owicza 
Jaki staż masz odbyty w cs'a ?
 
staż od cs 1.3 wiec wydaje mi się ze większość jeszcze w mówiła na chleb pop :D będzie z 14 lat albo 15 zaczynałem od 1 klasy gimnazjum w cs 1.3 jeszcze mieszkałem wtedy u babci nie miałem nawet dostępu do internetu , karało się na botach, ewentualnie jakiś lan u znajomego ale to było parę razy, później jak nastała era 1.5 cs to już katowało się w kafejkach internetowych, wagary i całe dnie w cs, po jakimś czasie zainstalowałem 1.6 chociaż szczerze wolałem 1.5 bo się do niego przyzwyczaiłem na tamte czasy aż zostałem przy 1.6 do dziś
 
To całkiem sporo  przyznam szczerze chyba należę do tej grupy ludzi Teraz powiedz nam skąd się wziął pomysł na nick i jak zaczęła się Twoja przygoda z serwerami Batonika ? 
 
pomysł na nick całe życie wołają na mnie Janczo wiec pomysłu na nick nie było jedynie to _wiN zostało ze starego serwera a z batonikiem przygoda zaczęła się jakiś rok temu już tak na stałe padł mi cs sciągłem z chomikuj wersje nonsteam batonikową i zacząłem grać
 
Rozumiem to nawet nawet trochę czasu poświęciłeś mam nadzieję,że zostaniesz z nami jeszcze długo najlepiej do końca  Teraz tak zapytam kto/co Cię skłonił/o do założenia forum ?
 
Wiesz, admin z #4 ciągle się czepiali ze gram non stop i nie jestem na forum, i jakoś się zarejestrowałem.
Pamiętny ban na 5 minut "masz czas by założyć konto" hahahah
 
Hahaha dobre to w sumie jak Ty mnie tylko bez bana ,ale cieszę się że dałem się przekonać warto  Może powiesz nam jak wyglądała Twoja droga od zwykłego szarego gracza do Global Admina ?
 
jak wyglądała moja kariera chyba normalnie dużo grałem na 4 serwerze raz pamiętam Honor się zapytał mnie czy nie jestem adminem zainteresowany ale jakoś wtedy nie byłem znaczy nie chciałem się wychylać raczej chciałem spokojnie grac ale nie dało się bo musiałem dużo razy później latać na forum zgłaszać odpały i CZK mówił bym złożył podanie i po zastanowieniu złożyłem zostało przyjęte i tak zostałem adminem na #4 serwerze później po jakimś czasie zostało mi zaproponowane wstąpienie do GA i się zgodziłem i jestem
 
Rozumiem ale jak wszyscy wiemy nie jest to wszystko takie proste jak się wydaje jak Ci idzie ogarnięcie tego wszystkiego ?
 
wiesz musisz ogarnąć aktywność na forum, tak jak wszędzie indziej oglądać dema banować przez stronę odbanowywac pomagać Świeżakom na serwerze co się loguje i maja na PW milion pytań co i jak i latać na 4 serwerach jak Harry Potter na miotle i sprzątać odpałów
 
Przydałaby się jakaś pomoc może pasuje zrobić jakąś rekrutacje ? 
 
Narazie jest wystarczająca grupa według mnie jeśli chodzi o GA ale wiadomo ze są osoby z forum które przydały by się na to stanowisko
teraz priorytetem jest #1 serwer i postawienie go na nogi, czym więcej tam pilnujemy tym widać więcej graczy gra.
 
Masz kogoś konkretnego na myśli czy nie będziesz zdradzał ?
 
Wiesz to kogo ja uważam to osoby odpowiedzialne za rekrutacje wiedzą bo pierw mówiłem o nich jak sam dostawałem nominacje na GA wiec na tym skończmy.
 
Dobrze niech tak zostanie. Masz jakieś pomysły na zmianę/ulepszenie naszego forum bądź serwerów ?
 
Jeżeli chodzi o #4 serwer "UKOCHANY" mój to ilość map przydało by się więcej ale bardzo ciężko z własnego doświadczenia znaleźć mapę która nie ma żadnych bugów i która spodobała by się większości graczy Pierwszy serwer już widać ze powoli wraca na nogi z czego się ciesze Honor wgrał darmowego vipa wiec wszystko idzie w dobrym kierunku.Mamy naprawdę dobrych opiekunów serwerów którzy systematycznie ulepszają serwery, wiec jest narazie się z czego cieszyć. Co do forum wydaje mi się ze nie trzeba nic zmieniać
wysoki standard wszystko czytelne wiec jest ok
 
Tu się zgodzę chociaż ja na #4 wolałbym trój map  wtedy byłoby Ciekawiej a na wywiady dałbym nową sekcje  ale to tylko moje przemyślenia będziemy powoli kończyć nasz wywiad skoro jutro miałby być koniec świata co byś zrobił ? 
 
nic czekał na śmierć :P
 
Chyba jak większość  teraz miałeś może jakąś zabawną historie opowiedz nam ją. 
 
Może tłumaczenie gościa co go zbanowałem za wh "Janczo odbanuj mnie proszę ściągałem mapy do cs i nie wiem nagle patrze widzę przez ściany myślałem ze tak każdy ma nie wiem co to wh przysięgam i daje słowo proszę odbanuj kupiłem konto Vip i 1 skina z mamy telefonu, jak to czytałem to uwierz ze płakałem 
 
Wcale się nie dziwie sam teraz jak czytam mało nie płacze  Dobrze to na koniec Chcesz kogoś pozdrowić ? 
 
pozdrowienia dla całej zwariowanej ekipy HE
 
To ja również dołączam się do pozdrowień i dziękuję za poświęcony czas do zobaczenia na serwerach i forum.
 
nara niech cie nie boli wara :P
 
 
Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git wywiadzik ziomus :D

Dzięki wielkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również super wywiad :D ++++++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...