Skocz do zawartości
KeNsHi

Wywiad z MatseyW :)

Rekomendowane odpowiedzi


Witaj @MatseyW 

Na początek może się przedstawisz powiedz nam jak się nazywasz,skąd jesteś, ile masz lat ? 

 

@MatseyW 

 

Hejka, Mam na imię Maciej, mam 20 lat, obecnie mieszkam w Berlinie, ze względu na pracę jaką wykonuję, interesuje się oczywiście gierkami , no ale oprócz tego lubię pójść na siłownię, lub też pokopać trochę piłeczkę.

 


Bardzo mi miło Maćku Robert jestem  masz może jakąś pasje której się oddajesz ?

 

@MatseyW 

Również mi miło, obecnie jedynie moją pasją którą wykonuje jest chyba praca, ponieważ siedzę w niej czasami do 20-stej więc ciężko później coś zrobić.

 


Czyli mamy tuta pracoholika to może opowiesz nam o swojej pracy

 

@MatseyW 

Aaa co tu dużo mówić o swojej pracy, jestem spedytorem, zajmuję się zarządzaniem transportem, raczej pracoholikiem nie jestem, ten zawód po prostu wymaga tak dużej ilości czasu...

 


Rozumiem  teraz może powiesz jakiej muzyki słuchasz? i jak masz jakiś ulubiony kawałek wrzucaj linka śmiało

 

@MatseyW 

Muzyki słucham przeróżnej, ale jednak największą sympatią darzę starszą muzykę, śmiało mogę wskazać jako ulubiony kawałek Perfect-Autobiografia.

 


Rozumiem sam lubię posłuchać klasyków miło czasem tak usiąść i odlecieć   masz jakieś marzenie życiowe które chcesz spełnić?

 

@MatseyW 

Dożyć do 60 hehe

 


Ambitnie nie powiem :D Powiedzmy że masz 3 życzenia które się spełnią jakie by to były?

 

@MatseyW 

Hmmm ciężko powiedzieć, na pewno to żeby nie za chorować, żyć na poziomie, i zwiedzić Stany Zjednoczone, takie ambitne

 


Ciekawe ciekawe  nie powiem  może teraz nam przybliżysz  troszeczkę swoją osobę opisz swój wygląd i 3 najlepsze cechy według siebie

 

@MatseyW 

Hmmm więc tak z wyglądu to tu niema za bardzo co opisywać, a co do cech... Hmm

Jestem dośc opanowany to pozwalało nie raz mi pomóc, myślę, że to jedna z moich najbardziej przydatnych cech, jestem dość stanowczy jak już coś powiem to tak będzie... a co do trzeciej to niemam pojęcia.. niech będzie, że punktualnść!

 


No dobrze to już mniej więcej coś o Tobie wiemy  Maćku mogę zadać Ci zagadkę ? ale pod warunkiem że będziesz szybko odpowiadał :P

@MatseyW 

Będę szybko odpowiadał

 


Ile groszy ma 1 zł ?

 

@MatseyW 

100

 


Wymień mi 2 środki antykoncepcyjne :D

 

@MatseyW 

prezerwatywa, spirala

 


Podaj mi rzekę która płynie w Australii 

hmm ? :D

 

@MatseyW 

niemam pojęcia, nwm czy to stany zjednoczone

Murray?

Bądź marray

 


zaskoczyłeś mnie  myślałem że tylko seks i pieniądze Ci w głowie  a tu jednak proszę zdolniacha :P

Dobrze  jedziemy dalej

Czy masz drugą połówkę ? <3

 

@MatseyW 

Mam

Mam, posiadam.

 


To opowiedz nam o niej coś więcej jak się poznaliście ?

 

@MatseyW 

Pewnie, to była piękna niedzielna noc Ona stała na balkonie ja recytowałem wierszyk, a tak na serio to miłość szkolna od liceum haha

 


Poczucie humoru to podstawa :D a skoro przy tym jesteśmy czy przydarzyła Ci się jakaś zabawna historia ? opowiedz nam o tym 

 

@MatseyW 

Tak szczerze mówiąc nic nie przychodzi mi obecnie do głowy, ale na pewno coś się zdarzyło..

 


To może pamiętasz coś szalonego czym chciałbyś się z nami podzielić ? 

 

@MatseyW 

Szalona to raczej nie.. Wiodę spokojne życie

 


Rozumiem  to może teraz przejdziemy troszeczkę do cs'a na początek powiedz nam ile już grasz ? :)

 

@MatseyW 

Ojoj w cs'a gram już spory szmat czasu, bo jeszcze jak nie było wersji 1.6.... grało się w kafejkach, jeszcze jak byłem małym smrodem, myślę, że spokojnie z 15 lat temu zagrałem pierwszy raz w cs'a.... i pogrywam do dziś.

 


No no to szmat czasu  to teraz jak trafiłeś na serwery Batonika ? 

 

@MatseyW 

Na serwery batonika trafiłem poprzez serwer cs:go (gra nie mod), i starałem się na nim o admina, i tak już zostałem do dziś, z funkcją zielonego.

 


Z tego co dowiemy się na forum jesteś moderatorem może przedstawisz nam swoje obowiązki

 

@MatseyW 

Jestem sobie zielonym ludkiem, Hmmm obowiązki, pilnowanie, aby nie spamowali, przestrzegali regulaminu, i oczywiście pomaganie!

 


Może opiszesz nam jak wspinałeś po szczeblach żeby osiągnąć taką o to zieloną flage 

 

@MatseyW 

To jest w sumie, prosta historia, na początku miałem admina serwera dd2 Cs:Go, po jakiejś połowie roku, została ogłoszona rekrutacja, bo było mało moderatorów, więc wysłałem podanko, i bum jestem zielony, jeszcze pamiętam, że wraz z CZK dostałem moderatora.

 


W jaki sposób trafiłeś na H-E ?

 

@MatseyW 

Tak jak już wspomniałem, poprzez serwer cs:go, a ponieważ chciałem zostać adminem tegoż serwer to musiałem zarejestrować się na forum, i tak już zostałem.

 


Mam nadzieje że zostaniesz do końca  masz może jakieś pomysły na zmianę/ulepszenie forum bądź serwerów ? 

 

@MatseyW 

Pewnie, że zostanę, jedynym moim pomysłem, a za razem problemem, jest brak serwerów dla gry cs:go w którą obecnie bardzo dużo gram, i chciałbym, aby jeszcze były te serwery, te stare serwery były super i fajnie się grało.

 


Wierzę w to, że uda się poczynić kroki, aby tak było :D powoli będziemy kończyć nasz wywiad chciałbyś kogoś pozdrowić ?

 

@MatseyW 

Oczywiście pozdrawiam wszystkich czytających!

 


Dołączam się również do pozdrowień, Dziękuje za poświęcony mi czas na wywiad, do zobaczenia na serwerach i forum :)

 

@MatseyW 

Dzięki rownież, do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie czyta wywiady duzo mozna sie dowiedziec o ludziach ktorych zna sie tylko z forum lub serwera :) swietny pomysl oby wiecej wywiadow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiadzik :)

Fajnie dowiedzieć się coś o botkach z HE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...