Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sekussofoness

Staż w csa: 6 lat

Wiek: 22 lata

Ile dziennie gram? : http://www.gametracker.com/player/Sekussofoness/31.186.83.63:27015/

Gdzie miałem admina? Nie miałem jeszcze

Gdzie mam admina? Aktualnie nigdzie

Dlaczego ja? : Gram codziennie na serwerze i jak widać po zgłoszeniach regularnie dodaję cziterów. Gram w godzinach popołudniowych głównie,czasem i wcześniej,często w tych godzinach nie ma admina a mógłbym tą lukę wypełnić. Gram dla przyjemności i to się liczy w głównej mierze.

Kontakt: kamil19116@gmail.com/@wp.pl lub poprzez PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://home-edition.eu/forum/131-przedstaw-si%C4%99/zapraszam

Co do podania aktywny, zgłasza haxy, aktywność średnia tylko tyle mogę powiedzieć - okres próbny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić kolega co chwilę poświęca czas na serwie i nagrywa odpalow i wrzuca demka na forum :) Widać że się mu chce poświęcić ten czas na nagranie a nie tak jak innym gracza że tylko wołają admina bo nie chce się nagrać demka. Tu masz duży plus kolego i jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglasza,wiek, czesto na serwie troche mozesz sie jeszcze poudzielac na forum ale ja mimo wszystko na tak jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywa dema wrzuca na forum, widac ze nie cierpi odapłów,i mu zależy, co do oceny jego demek ani jednej pomyłki z tego co pamiętam, popraw aktywnosc na forum jak na razie neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się,że jestem doceniony,staram się a widać że adminów brakuje,jest ich za mało. Na kogo decyzję muszę czekać odnośnie rozpatrzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sekussofoness nie spamuj pod swoim podaniem czytaj wypowiedzi i czekaj cierpliwie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie zgłoś się do mnie na PW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...