Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam problem, może ktoś pomoże :D Nagrywałem filmik (świąteczny) 14 minutowy ale coś pykło tzn nie mogę go odtworzyć. Pokazuje że jest uszkodzony ale ten plik jest. Wcześniej wszystko było dobrze. Używałem takich programów jak VLC, file repair, avidemux, format factory. Może ktoś pomóc, byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie problemu z zapisem, nie wiem czy ci pomogę ale jeżeli masz android 5.1.1 i pewnie zapisywałeś film na karcie pamięci, ja miałem osobiscie w podobie ponieważ mam karte 32GB Klasa 10 i android w tej wersji nie do końca działa jak należy z kartami 32GB i 16GB (nie zawsze pokaze zapisane pliki w wersji mp4 i pokazuje komunikat "DANE USZKODZONE"), możesz zrobić tak skopiować film na pamięć wewnetrzną telefonu i wtedy spróbować odpalić, w ostateczności skopiuj film na kompa i wtedy go włącz, bo żadne progamy do naprawy pliku mi nie pomagały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam kartę pamięci 32GB, natomiast Android starsza wersja. Próbowałem różne kombinacje i nic nie pomogło. Odzyskać się nie da całego bądź jeszcze da a udało mi się jedynie 2 minuty z 14 minut filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam na prośbę autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...