Skocz do zawartości
Nai.

Ban od Uroczy Bozydar

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego o co tu chodzi. Wszedłem do Was na pb bo na FFA był westwood? Za co dostałem bana? To jakiś żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę dostałeś bana aktywnego na serwerze #2 od Uroczy Bozydar co lepsze 02.12.2016 dostałeś bana za czitowanie od Admina FightTRN.
Chciałbym aby Admin FightTRN wrzucił demko z tego dnia jeżeli je jeszcze posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbanowałem go kolejny raz raz niech fighter demo wstawia a nie na wyscigi bany co dam ub z powrotem bana dostaje, czekam za demem, to nie powinna byc skarga na uroczego tylko na fighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurde sorry wielkie , nwm dlaczego ale wydawało mi się że widziałem w "banach" gracza z tym nickiem zbanowanego za "czitowanie"

ale szukałem i nic nie ma .

Troche wolnego i % uderzają do głowy . chyba pomyliłem cię z graczem " starego misia nie oszukasz"

jeszcze raz przepraszam cię za tą dziwną akcje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rly? Wybaczam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli stoimy na tym że Admin Fight popełnił błąd do którego się przyznał tylko szkoda że nikt nie dal ub drugiemu adminowi a temat został zamknięty.

 

Ooo kurde sorry wielkie , nwm dlaczego ale wydawało mi się że widziałem w "banach" gracza z tym nickiem zbanowanego za "czitowanie"

ale szukałem i nic nie ma .

Troche wolnego i % uderzają do głowy . chyba pomyliłem cię z graczem " starego misia nie oszukasz"

jeszcze raz przepraszam cię za tą dziwną akcje ..

Nie przewidziało Ci się był taki ban z tym powodem.


Temat można zamknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo sam nie wiem co mi strzeliło do głowy :D

Już więcej taka sytuacja się nie powtórzy.. aż mi głupio teraz .zawstydzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dostałem ub... mam stałe ip i steam więc jak mogłbym grać na ffa Fighter mnie odbanował - bana miałem wygasłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uroczy Bozydar sorki ze tak wjechałem na 2 ale sie wkurzyłem bo go odbanowałem i z powrotem dostał bana a chciałem mu pomóc jeszcze raz przepraszam, wiem ze to nie twoja wina tylko moderatora który zamknoł temat bez ub dla Gram, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Uroczy Bozydar sorki ze tak wjechałem na 2 ale sie wkurzyłem bo go odbanowałem i z powrotem dostał bana a chciałem mu pomóc jeszcze raz przepraszam, wiem ze to nie twoja wina tylko moderatora który zamknoł temat bez ub dla Gram, pozdr

Nie , no looz nie takie rzeczy się słyszało od kolegów hehe . Dobrze zrobiłeś swoich trzeba bronić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLOSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...