Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystki admina. 
Gdy jest wybrana mapa przez graczy to mozecie nie zmieniac jej na taka jak wam sie podoba bo potem ludzie marudza ze ee admin zmien to bo za duzo osob jest wybieracie fy _pool day na 20 osob to to gracie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach robi się vote i zmienia na mapy, które nominują gracze. Jak dobrze Cie zrozumiałem, admini zmieniają bez vote na mapę jaką chcą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak. ale sam fakt ta co mapa jest wybrana to ta sie gra.albo pyta graczy czy chca zmiane mapy i potem vote 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem świadkiem tych praktyk, ale tez nie można winić adminów tylko edukować, jak graczy jest 20 na serwie a ci wybieraja aim_mapa , wystarczy poinformować ze tak jak koledzy na górze napisali by zrobić amx_vote "czy zmieniamy mape" "tak" "nie" lub , amx_votemap "1mapa" "2" "3"  jak by ktos nie wiedział, jeżeli po vote wyjdzie dalej, że chcą grać ok nie wtrącać się, znudzi im się po kilku minutach sami będą pisać rtv. Pozd

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze żeby Admin zmieniał mapę bo mu się tak podoba. Jak już robi się głosowanie na zmianę mapy albo gracze piszą "rtv"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze nie myślą jak wybierają mapy bo jest pełny serwer a oni biora i nominuja małe mapki a później płaczą że mapka jest za mała i żeby zmienić to robi się vote i po problemie. Albo nie raz wychodzę i niech sobie grają jak taka wybrali i tyle jak nie myślą to już ich problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię vote map,chcą zmienić,daję 4 do wyboru sensowne mapy i co wybiorą to mają ale głosowania w trakcie gry,propozycje map są chore,ciągle trzeba potem robić vote bo nie myślą co robią i płaczą..Chore społeczeństwo. Ewentualnie gdy jestem w trakcie głosowania,patrzę jak idzie głosowanie,jak zmierza na zbyt małą mapę i będzie płacz od razu zmieniam na mapkę która brała udział w głosowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...