Skocz do zawartości
Stracony

Zero skilla

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Sprawa jest, mianowicie jest taki o to kolega, który gra nieziemsko.

Szczerze powiem, że takiego skilla jeszcze nie widziałem. Wszyscy admini jak i gracze strasznie się na kolegę skarżą.

Mam kilka demek, jak ktoś będzie miał dłuższą chwilę(myślę, że najlepiej admini pb wiadomo dlaczego, ale nie koniecznie) mógłby mi pomóc i zobaczyć czy jakaś akcja jest spalona. 

Ja między innymi kilka akcji spalonych widziałem. Dałem bana poszło ub, zrobiłem przed chwilą ss'y po nagraniu demka, także poszło UB.

Dla mnie koleś jest odpalony, bo nie wierzę żeby ktoś poświęcał tyle dokładnej uwagi na słuch.

http://www21.zippyshare.com/v/aYbwqVjU/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm znam tego kolegę patrzyłem na demko tyle razy i ci powiem zobacz np Uroczego tak samo gra ! Pamiętasz jak ja grałem ? To się nazywa gra na pamięć . Jak bedzie grał zmien mapa na jakoś nie znajomą i zobaczysz ,że nie bedzie taki dobry ! 

Jak grałem długo na PB to już nie był potrzebne słuchawki żeby karać bo na pamięć się grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomek nie bede nawet sie rozpisywał te dema czyste, poprostu koleś ogarnia i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki chłopaki. Tak więc daje chłopakowi spokój :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest tak do konca ogarnianie dobrze i wgl na pamiec . Ale ok jeszcze go zlapie nie ma co odpuszczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, >SiWy< napisał:

Dla mnie to nie jest tak do konca ogarnianie dobrze i wgl na pamiec . Ale ok jeszcze go zlapie nie ma co odpuszczac

ziomuś nie ma co na pałe szukać odpała w gosciu co juz kilka razy dostał ub to trochę dziwne że tak na siłe chcecie mu perma wlepic,  jak tak dalej bedziecie robic bedą same dzieci grały a gracze z lepszym skillem poprostu beda banowani  , ja wiem jak gra dzieki wam obejrzałem tyle jego demek ze mam zdanie takie ze jest czysty i zdania nie cofne. pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JaNcZo_wiN napisał:

ziomuś nie ma co na pałe szukać odpała w gosciu co juz kilka razy dostał ub to trochę dziwne że tak na siłe chcecie mu perma wlepic,  jak tak dalej bedziecie robic bedą same dzieci grały a gracze z lepszym skillem poprostu beda banowani tyle od mnie pozd

Nie chodzi o to ze szukam ale gralem z nim i wiem ze niektore akcje sa z dupy za przeproszeniem . Ale ok zobaczymy jak to wyjdzie . I sie nie stresuj ziomus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...