Skocz do zawartości
Kejti

Q_D

Rekomendowane odpowiedzi

Czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uja nie czyste...

Data modyfikacji widać, że grzebane. Typ nawet nie potrafił dobrze zamaskować i widać odcienie kolorów w tych miejscach gdzie byli przeciwnicy nie chce mi sie robić ssow bo to strata czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przyjrzyj się datom modyfikacji i zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie przerobić screena w trakcie jego robienia. Daty modyfikacji się zgadzają. Screeny nie były ruszane. To, że nie pokrywają się one z tym co jest na screenach co do sekundy w chyba dwóch przypadkach jest winą tylko i wyłącznie czasu przesyłu danych z serwera do klienta. Nie było ingerencji w te pliki ze strony gracza. A jak jesteś taki pewny to po co dajecie te screeny do blacklist, od razu perma i po sprawie.

Odnośnie smug, o które tyle się rozchodzi... problem graficzny, przebicia tekstur w efekcie w niektórych miejscach odmienny odcień, który widać po 10krotnym zbliżeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ssie 03 widać BEZ ŻADNEGO PRZYBLIŻANIA rozmycia pod celownikiem.

Dziwne że te teksturki są akurat rozmyte tam gdzie trzyma celownik ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se banujcie go jak chcecie, ja swoje zdanie wyraziłem, screeny nie są ruszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberbuha ssy miały sekundowe różnice- czyli takie jak trzeba. Nawet ten skopiowany niby screen miał inną różnicę czasową od oryginału. Ktoś wtedy poowiedział że da się zmodyfikować te parametry.

W takim razie czemu jego nie broniłeś ??? Bo miał 2 takie same ssy. A Q_D ma na każdym ssie rozmycia w miejscu gdzie był przeciwnik. Czyja wersja o wh, jest bardziej przekonywująca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czitowałem przyznaje się... LAMBERT HACKa miałem... jak tak bardzo chcecie to mnie banujcie :/ ale to odpalałem na starym kompie tam mam problemy z grafiką zresztą widać po rozdzielczości i jakości ciemny monitor a z tym było wszystko widać... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam i chłopak dostaje bana na forum za przyznanie się za czity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...