Skocz do zawartości
Zankor

pendrive-help-mp3-auto

Rekomendowane odpowiedzi

Heejoo mam pytanko potrzebuje znawcy tematu  mam radio mp3 w samochodzie  i muzyka na tym małym urządzeniu  kiedyś fajnie było nowe  utwory były na końcu po dodaniu a teraz sa pomieszane wszystko dodam coś  nie ma tego na końcu czy da sie jakoś to ustawic aby sie ustawiały na końcu  gdyż szukanie jednej nowej piosenki   przy ich liczbie 600  jest strata czasu i już przy 100 padam  głowa wtedy mówi "jakoś dojade"  pisze tutaj bo na necie nie ma nic co można uznac pomocnym wiec może batoniki coś wymyśla :D Czekam na pomoc  :D  dodam że radia nie zmieniałem i od tamtej pory co sie zaczeły losowo ustawiac jest nadal to samo a wczesniej było dobrze!  :Dgreen:  

 

Ps.błedy klawisze.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzi jedno sensowne wytłumaczenie musiałes cos wcisnac przez przypadek i zaczęły sie ci losowe mp3 włanczać i pomieszały sie pliki ile razy ja tak mam w moim Kenwoodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponumeruj i nie będzie problemu. Problem tkwi po stronie nowej aktualizacji pendrive, podpiałeś do komputera i Ci się zaktualizowało.

Posortowało Ci piosenki według nazwy a nie według daty dodania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia dlaczego tak jest formata  zrobiłem jeszcze raz i teraz jest już z tyłu tylko co z tego jak przód mi uciekł :D ale mniej wiecej powoli bedzie tak samo właśnie nic nie wcisnąłem :D nr dodac do 600 plików dziekuje bardzo  no nic może bedzie działac 4gb pen 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...