Skocz do zawartości
batonik

Błędy po przenosinach.

Rekomendowane odpowiedzi

Główna strona piszę dlaczego, avatar wgraj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak powiadomienia o nowych wiadomościach PW. Dodatkowo rozjeżdżają się ramki w archiwum.

PS. Temat nie był wyczerpany, nie wiem czemu został zamknięty i przeniesiony do archiwum.

Edit: W sumie to sprawa bardziej stylu niż błędów po przenosinach, ale skoro ten temat jest teraz na topie to zrób w panelu logowania checkbox "Zaloguj mnie przy każdej wizycie" oraz "Ukryj mnie w tej sesji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W archiwum już nic się nie rozjeżdza, gdy dostaniemy PW zostajemy o tym poinformowani w postaci wyskakującego boxu z wiadomością.

Co do ukrycia sesji itd, nie widzę takiej opcji w panelu, ponieważ nie będzie pasowała i wyglądała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Forum ma też być funkcjonalne Batonik, a nie tylko ładnie się prezentować. Nie chce mi się przechodzić do np. skrzynki PW, żeby zaznaczyć którąś z tych opcji. Na moim komputerze logują się na h-e dwie osoby i takie działanie na dłuższą metę jest drażniące.

2. Nasza obecna pozycja na forum, tego brakuje. Chodzi mi o "dział"->"forum"->"temat".

3. Jak coś jeszcze wynajdę to napiszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Forum ma też być funkcjonalne Batonik, a nie tylko ładnie się prezentować. Nie chce mi się przechodzić do np. skrzynki PW, żeby zaznaczyć którąś z tych opcji. Na moim komputerze logują się na h-e dwie osoby i takie działanie na dłuższą metę jest drażniące.

2. Nasza obecna pozycja na forum, tego brakuje. Chodzi mi o "dział"->"forum"->"temat".

3. Jak coś jeszcze wynajdę to napiszę :)

Dokładni to samo miałem na myśli.

Obecnie jest tylko "Wróć do poprzednio widzianego działu" bez konkretnego zaznaczenia jakie to jest forum i podforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej informacji na temat czy post był edytowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to żaden błąd, ale można by chyba znaleźć jakieś lepsze emotikonki.

No i nicki w mini-czacie były chyba pogrubione, a teraz są strasznie cienkie i trudne do odczytania czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim dziale się znajdujemy już działa.

Następnie planuję:

- gdy dostajemy nową wiadomość na forum "Prywatne Wiadomości" u góry w menu zmienia kolor na czerwono,

- wiadomość powitalna,

- reklama na forum,

- ikonki przy poddziałach, jeżeli nowy post.

Co jeszcze napiszę później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działają powiadomienia o nowej prywatnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A być może. Zapomniałem, że mam włączonego AddBlockera i pewnie to z jego powodu wysunąłem taki wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...