Skocz do zawartości
RagnaroK

Co robicie w wolnym czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nudzi mi się i chce wiedzieć co robicie w wolnym czasie z dala od szkoły i pracy, jak się relaksujecie... itp. Tak żeby podzielić się z innymi tym jak spędzacie wolne chwile ^^

 

A i tak na marginesie, unikajcie głupich odpowiedzi, przyszło CI coś głupiego do głowy, to poprostu się nie udzielaj :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożeram książki, zazwyczaj jedną tygodniowo, świetnie mnie to odpręża i rozwija (trochę sobie przez lata zjadłem mózgu, dzięki temu słowa z powrotem przyswajam:P).

Słucham muzyki , non stop, średnio ok 20gb neta z kom mi schodzi na youtube i soundcloud żeby uzyskać efekt podobny jak u góry.

Każdego dnia ćwiczę, ponadto jak tylko ten sezon zimowy się skończy wracam na kolarzówkę, uwielbiam nocne wypady po mieście zakończone wizytą w kebabie bądź burgerowni:D

Ostatnio ograniczyłem używki do minimum więc bletki leżą odłogiem, ale z powrotem nauczyłem się oglądać filmy na trzeźwo (Netflix <3)

NO I GRAM W CS'a, NAŁOGOWO znów mam problem o jezzzzzzzzzu..

pZ5gK.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotykam się z dziewczyną czy ze znajomymi :D gram w cs 1.6 :) Gram w nożną albo w siate ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalistenika :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...