Jump to content
Sign in to follow this  
JaNcZo_wiN

Nowy modem LTE .....do grania

Recommended Posts

Ludzie potrzebuję opinii szerszego grona internautów , chodzi mi o to , że mój modem ZTE jest w agonii i nawet nie mogę pograć w ...1.6 , ciągle gubię pakiety , gra się wiesza i jest mało grywalna .

Z racji , że mam jeszcze 5 miesięcy umowy z Play , a nie mam możliwości założenie , światłowodów , radiówek , czy pospolitego neta na kabel , szukam jedynie modemu LTE z wifi , na kartę sim.

Piszcie na dole wasze propozycje co mam szukać i co według was kupić .....ps nie marzę nawet o csgo czy Pubg że pogram , ale chociaż w 1.6 żeby działało w marę dobrze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja propozycja oraz informacje na temat LTE na karte sim może to być mały problem ale dajmy na to małe światło dla ciebie LTE jest jakie jest zawsze trzeba szukać standardów oznakowaniem LTE 4G ale to nie wszystko jeszcze zwracaj uwagę na B/G/N i N jest najszybszy ale powstało coś szybszego nowe oznaczenie zwane AC i jest to najnowsze co istnieje i co rozwija maksymalną prędkość nic więcej się nie wyciśnie nie da się szybciej zobacz sobie ten router/modem no nie wiem poczytaj tyle z mojej strony i mała rada nic nie podłączaj tylko urządzenie do grania to ma wbudowaną antene ale czym więcej urządzeń każdy router/modem zwalnia powodzenia.

https://www.morele.net/router-zyxel-lte4506-m606-eu01v1f-898587/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zostało Ci jeszcze 5m/c umowy w PLAY to generalnie zamiast rzygać 700zł na router szedłbym do salonu bądź kombinował przez neta/infolinię umowę przedłużeniową.

Pamiętaj tylko że jeśli przedłużasz starą umowę wcześniej, to terminy umów Ci się skumulują , tj. będziesz miał 5m/c ze starej + 24 z nowej.. (sprzęt jest objęty 24m/c gwarancją..)

Zwracam uwagę byś to Ty dzwonił,  a nie  dzwonił do Ciebie jakiś koleżka który pracuje dla firmy sprzedającej usługi playa.. I po prostu wali klientów na sztukę a potem bujaj się sam z reklamacjami bo typa już nigdy nie trafisz a jego słowa często różnią się od tego co Ci zostało naprawdę wysłane.. Ponadto w trakcie rozmowy dopytuj o wszystko(jakieś aktywacje, dodatkowe opłaty, długość umowy, możliwość odstąpienia, tak by w razie jakichś komplikacji wszystko można było wyciągnąć z nagranej rozmowy:))

Napisz również ile obecnie płacisz?

https://www.play.pl/telefony/huawei/huawei-netbox/?ogrp=internet To się wydaje sensowną ofertą, a skoro już masz sprawdzony zasięg to powinno być w porządku a nawet lepiej (podejmują Ci się dość kompleksowej instalacji w mieszkaniu, z dodatkową anteną zewnętrzną mającą na celu poprawę ogólnego zasięgu).

Sprzedawałem swojego czasu sporo routerów huaweia, oraz telefonów, nie jest to zła marka, choć pewnie się znajdą malkontenci, natomiast mają świetny serwis, więc w razie awarii robią naprawdę kompleksową naprawę bądź dają Ci nowe urządzenie.

Przekopałem się przez regulamin i mam pewne zastrzeżenia, tzn. masz 100gb w pełnej prędkości a później 1mb/s ciągu i 348kb/s wysyłu więc jakoś to będzie chodzić ale nie wiem czy pozwoli na sprawną i dobrą grę po wyoraniu całego pakietu. Inną rzeczą którą musisz przemyśleć to to czy zużywasz miesięcznie 100gb neta.

Możesz też robić jak mój ziomek który ciągle ze swojej komórki robi hotspota, ma kartę prepaid w play i na spokojnie ciśnie w Battlefield'a 1.

Choć eksploatacja komórki jest dość spora, ale jego leciwy Samsung S5 neo daje na luzie radę już dość długo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym sie nie bawił w jakies lte tylko założył neta po kablu w szczególności jeśli masz jeszcze 5 miesiecy jakiegoś gówna.

Opcja z "Możesz też robić jak mój ziomek który ciągle ze swojej komórki robi hotspota, ma kartę prepaid w play i na spokojnie ciśnie w Battlefield'a 1."

wydaje się najebardziej sensowna. Grałem tak jak mi neta wywalało. Ping max 65,  0 pakiet losów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...