Skocz do zawartości
divine

Ban, bo tak by Iluzion -SS?

Rekomendowane odpowiedzi

|||Admin banujący: Iluzion
|||Powód: Wallhack
|||Data bana:  

20.10.2019 - 02:01:59

|||Zbanowany na: Na zawsze 
|||Wygasa: Nie określono 
|||Koniec bana: Nigdy 

 

 

|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: divine 
|||Twoje IP: 91.246.67.87 
|||Steam: STEAM_0:0:16559572 
|||Admin banujący: Iluzion 
|||Powód: Wallhack 
|||Data bana: 20.10.2019 - 02:01:59 
|||Zbanowany na: Na zawsze 

LINK: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=127936

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www50.zippyshare.com/v/5kaPyqFt/file.html
 

1:12 dajesz info że na midzie jest 3 gdzie nawet na 1/4 ledwo 2 dostrzegłem   (-)

1:38 wcelowujesz się koło skrzynki na wysokości głowy  gdzie zawsze nieco niżej się to robi  (+/-)

2:16 idziesz na B a dajesz info na temat longa ??? jasnowidz ??? (-)

3:37 soczyście po modelu lecisz mimo że po cichu szedł (-)

4:48  wcelowany gdzie wybiegnie  nawet juz ruszyleś celownikiem spodziewajac sie ciaglego ruchu  a tu zonk  ... zatrzymała się  więc wróciłeś celownikiem (--)

jeszcze na poprzedniej mapie   będąc  przed górnym dajesz info że jest na gali i w kominie  WTF ??? 😄  i do tego kazdego kto cię zabił zgłaszałeś jako czitera ( zrozumiale myślenie  skoro sam byles odpalony to by cie wyprzedzic tez musial być   albo forma odciagniecia uwagi - niepotrzebne skreślić 😄 ) 

pominalem 3 akcje które są wątpliwe ale jak dla mnie prawdopodobne .  Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to demo, bo z tego jakieś zabezpieczenia wyskoczyły.

1:12 - powiedziałem pewnie "z trzech środek", bo widziałem dwóch. Zauważ, że gram w to od 2k7 + non steam z 2 lata, słuchawki i najważniejsze monitor 144hz. Ty masz 2611 godzin tylko 🙂 To jeszcze malutko 😉Nie chcesz wiedzieć ile mam przegrane

1:38 - Chcesz mnie uczyć jak strzelać? Czekałem, aż któryś głupi wskoczy, bo było ich kilku i na takich serwerach zawsze ktoś wyskakuje. Myślenie na ffa proszę... Komp był zmieniony, konto zresetowane i wszystko. Spójność plików była, wargod był.

2:16 - to chodzi o to że nikt nie wyszedł na środku - idą long/b. Ze względu na to, że ja jestem b to mogłem powiedzieć long. Lecz najprawdopodobniej powiedziałem long/B ( może nie dosłyszałeś, nie wiem)

3:37 - Tak, bo domyślałem się, że pewnie zeskoczy z gali i czeka tylko, żeby mnie zabić prawie że w plecy. Jakbym wyskoczył to bym dostał w łeb lub zaraz któs od respa ct by mnie zabił

4:48 - chodzi  Ci o to, że się wcelowywałem w longa? Nastawiałem celownik strzelając na to,że jednak wybiegnie. Mój był z góry to podchodziłem do przodu. Może Tobie chodzi o to co ruszyłem celownikiem na zoomie w lewo? Po wybuchu granatu odruch 

 

Tak  ? I co w tym dziwnego ?  pewnie byłem w dolnym  albo słyszałem strzały/bieganie. Komin skanują ciągle i łatwo jest kogoś zabić, kto nie wie jak strzelać przez niego (kwestia doświadczenia i obczajenia skanów, pooglądanie filmików). Jak typa się nie da trafić bo mu pingi skaczą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:12- tego pod uwagę nie biorę bo 2 widać więc mógł sobie napisać tak o że 3 mid +
1:38-wie jak się wcelować to się wcelował xD +
2:16-idzie na shift i jak jest blisko cb to wychylasz co jest dla mnie trochę dziwne + te info long +/-
3:37-model -
4:48-to samo co iluzion -
Ja pewny nie jestem, niech inni się zaangażują w rozpisanie demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynie 3:37 troszkę z fartem na tej gali (-)

Reszta akcji przy tym poziomie do wytłumaczenia. Dla Mnie za mało. UB 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało na Bana jedyna akcja 3:37 tak jak @MIRAS pisze dziwna reszta normalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...