Jump to content
Sign in to follow this  
MIRAS

Nick Smutnego

Recommended Posts

Hejo. Część osób czytających na bieżąco SB wie o co chodzi :D. Dla nie wiedzących tłumaczę :
Nasz sympatyczny kolega o nicku @smutneoczy jest tak wstydliwy że, nie chce wyjawić chodź ociupinkę sekretu jakim jest pochodzenie jego nicku. Nie mówię już o tym że menda jedna nie "Przywitał " się z Nami.

Tak wieć teraz to my domyślimy się tutaj jak zapoczątkowała się ta nazwa nicku. Ja uważam że:

1. Kolega jara bardzo dużo specyfiku zwanego ziołem. Po oklapniętych oczach co jest efektem ubocznym, znajomi stwierdzili że ma "Smutne Oczy" i tak go przezywają.
  2. Sarkastycznie się nazwał, bo tryska humorem po uszy ( no jest morda 🙂 )
  3. Kolega udaje na serwie admina tyrana :trollface: ,a jak nie grywa to ogląda filmy romantyczne i ryczy do bólu. XD

Ja dałem 3 opcje moim zdaniem. Ktoś może domyśla się o innym powodzie ? Dawajta...

ps. 1 Smutny draniu XD - Masz co chciałeś

ps. 2 Post jest napisany w celu tylko i wyłącznie żarciku, nie odbieramy go zbyt poważnie jako upokorzenie. Lecz nie przesadźcie z wyobraźnią, bo wiadomo warny mogą lecieć XD Może się Nam otworzy 😛

@MIRAS hahah 

Po 1 ja nie chciałem tego tematu tylko wyraziłem swoja zgode na jego powstanie 

Po 2 jak chcesz to ci zaraz napisze post z przywitaniem sie 😄

hmmm ktoś mi kiedyś powiedział że smutne oko to to samo co kakaowe oko :trollface: ale ile w tym prawdy nie wiem . . . jak by iść tym torem to może kolega lubi tyłeczki i stąd ten nick :trollface: 

@Deus @_Shiva_ hahahhaahah nie bez takich to jest na odwrót to wy płaczecie jak ja was bije hahaah @Nai. a dawaj zmieniaj @Sevral o tym kakaowym oku nie słyszałem 😄 a co do tego drugiego to zostawię to bez komentarza 😄 😄  czekam na dalsze wypowiedzi ciekawi mnie co jeszcze wymyślicie 😄😄 

@smutneoczy mi tam akurat specialnie nie przeszkadzał nick i tak na prawde nie wiem skąd jego legenda się budowała, wszyscy możemy tylko zgadywać chyba że sam nam powiesz lub zachowasz to dla siebie 😉 moja odpowiedz na twój nick może być stąd że w zyciu dotknołes dna i sporo przeszedłeś bólu i cierpienia stąd nazwa smutne oczy bo rzadko byłeś szczęśliwy lub też zabawny dla bliskich i znajomych no cóż zgadywac to ja mogę i tak pewnie błędnie 😂 chyba że byłem blisko? 😁