Skocz do zawartości
Tutti Frutti

[Rozpatrzone] SKARGA NA ATYPOWY !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem bana na 30 minut za przeklinanie , ale według mnie napisanie "KUW** AMC " TO NIE JEST PRZEKLENSTWO , po czym napisalem ze ide na forum  ten "ATYPOWY". Dał mi bana na 30 minut do 20-05 , po czym wchodze na csa , wlączam server a tam ban kolejny za przeklinanie na kolejna godzine wiec coś z kolesiem jest nie tak !?

nie jara mnie to że złoże na niego skarge , ale takie "cwaniakowanie bo jest wyższy na tym serverze ode mnie to mnie wkurzyło. Więc  trochę odpowiedzialności za powierzone administracji sprawy a nie oni wystawiają bana komuś kto im nie przypasuje , dostałem bana na 1godzine i 30 minut , a nawet nie napisalem przeklenstwa , DZIEKUJE I POZDRAWIAM "ATYPOWY"

81967414_463596447618955_258995255322345472_n.jpg

82329993_577677042813142_4397979861801500672_n.jpg

By Gość,

Upomnienie! Na forum też nie przeklinamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te tak jak mówisz że  "samo "Kur**" to też przekleństwo nie musi być tam dopełnienia w postaci słowa mać..." 

Ale mogłem też napisać ^^ KURDE  ?! NIe pomyślaleś o tym ?!

zawsze pisze albo KUwra mac albo KUR** WIEC  ?!  tak jak napisalem wyżej mogłem tez napisac tak zamiast KUR** TEZ JEST KURDE  🙂 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie skarga bezpodstawna, zachowałeś się niestety jak dzieciak, te wykrzykniki, te duże litery.

Następnym razem opanuj się jak reszta graczy na serwerze, albo wpadaj po godzinie 22:00.


Zamiast przeklinania znajdź inne słowa, które zobrazują Twoją złość.


Pozdrawiam

kleksIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu masz zamienniki napisanie "kurvva" to wciąż przekleństwo.

259416_przeklinanie-po-bozemu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...