Skocz do zawartości
AAA

[Archiwum] Samochód do 5000zł dla narzeczonej.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!!

Chciałbym się państwa zapytać jakie autko używane dla mojej narzeczonej za 5000zł bym kupił.

Mówiąc od razu że jak czasami ode mnie bierze auto(BMW 525 2.5L 193KM), jest bardzo zadowolona z jazdy. Więc może jakieś BMW? Wcześniej jeździła Alfa Romeo 156 2.5l 192KM. Proszę o propozycję, bo nie mogę się zdecydować. Oczywiście w grę wchodzą też inne marki, ale wątpię że Lanos lub Punto ją "zadowoli". Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu miałem Forda Ka proponować a Ty z takimi potworami dwustu-konnymi wyskakujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dodatku do 5000zł to mysle ze ciezko bedzie Ci znalesc cos podobnego :P chyba ze z roku 88 :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam, ona jak miała tą Alfę to 7.0s do sety jej było wolno xD A jak wsiadła do Skody Fabii Combi 100KM 1.4L od mojego ojca, to tak na to auto bluzgała jak rodowity dress. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mitsubishi eclipse lub Honda civic/prelude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi Eclipse, ale ponoć ciężko dostać części. Honda Civic/Prelude. Trochę za mała, najlepiej 4/5 drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko, najłatwiej jest do hondy dostać części lub do VW. Do 5k dobrego samochodu (szybkiego) nie kupisz tak łatwo. Wiem z własnego doświadczenia. Za 4800 kupiłem honde civic. Przyznam jest mała, ale szybka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. to jest tak. Ona szybko nie lubi, jeździć(Choć ostatnio jak jej dałem BMW 5, żeśmy z Wrocławia wracali, jak przygrzała 235km/h na A4 to się później bałem z nią do auta wsiadać.) To auto musi mieć dobre przyśpieszenie do 100km/h. Tak czy inaczej będzie jeździło do 150km/h(Chyba xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o przyśpieszenie do 100 to wystarczy dobre ustawienia silnika i dobrze zmieniać biegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie w każdy samochodzie tak się da. ;P Bo jeśli będą stały Fiat Punto(Zawodowy kierowca) i BMW 3(Stary dziadek lubiący poszaleć), to BMW na pewno wygra. Wiesz, nie chodzi mi tutaj o nie wiadomo jakie przyśpieszenie, auto mam mieć po prostu kopa, jak wciśniesz do końca, ma się to czuć na plecach ;P Kupiłbym BMW 5, ale jest drogie w eksploatacji, na dwie nie pociągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licz się z tym, że im lepszy samochód tym większe ubezpieczenie, rejestracja itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 5k to tylko jakas stara beemka trójka lub piątka, przyspieszenie moze miec "jako takie" ale napewno spali sporo a benzyna coraz droższa, kup jej punto w gazie a co niedziele dasz jej swoja fure do kosciola i z powrotem i powinna byc zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić duże auto, z dobrym przyspieszeniem do setki za 5000zł? Wątpię, żebyś takie w tej cenie znalazł. A jak już znajdziesz to wydasz pewnie ze 2 razy więcej na części i naprawy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower jej kup albo za te 5tyś. biletów na autobusy bo w dobrym stanie sportowego nie kupisz. Możesz jej kupić Fiata Bravo 2.0 20V Turbo a to już wymiata i chodzą lekko ponad 5 tysięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dolicz do tego ubezpieczenie i rejestracje :) wyjdzie Ci o wiele więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 5k bmw nie ma co kupować bo w 80% kupisz trupa. Jeśli można wiedzieć to jest jakiś przedział rocznikowy ? Jeżeli chodzi o osiągi to w sam raz nadaje się honda bo do 150 nie ma nic szybszego w klasie pojemności i spalania, a dochodzą ją samochody dopiero przy większych prędkościach bo biją opory powietrza już elastycznością spowodowaną większą pojemnością ;>

Osobiście polecałbym to http://allegro.pl/show_item.php?item=1359800023 lub http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-sup ... 20954.html. Konstrukcję proste i wytrzymałe, silniki nie do zajechania, chociaż niektórzy potrafią zajechać wszystko :D

Mógłby być samochód miejski typu corsa ? I jeszcze pytanko czy benzyna/diesel czy tylko benzyna ? ;>

W grę wchodzi jeszcze opel vectra a, ale to już zależy co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Mam ofertę od znajomego BMW 3 compact za 2500zł w super stanie. Ale dziękuję za chęć pomocy. Pozdrawiam!

//LEader: Closed :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...