Skocz do zawartości
artur z sanoka

problem z wlasnym sprejem

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z wlasnym logo w grze

Pobralem logo creatora ,mam windows 10 , jednak gdy w programie daje open to nie wyszukuje tego pliku templewad mimo ze mam plik na pulpicie,co z tym zrobic? na XP normalnie dalem open i plik mozna bylo wybrac z pulpitu potem dawalem autosize zapisz i podmienialem plik normalnie i podmienialem w folderze valve i dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem tempdecal.wad powinno się zwać ? 😄 Nie wiem w sumie jak na win10 ale spróbuj zmienić nazwę pliku, może Ci wyszuka.

 

Edit:

Zapomniałem że w hlc tworzysz tempdecal.wad 😄

Przygotowany spray powinien być w .png, może nie wyszukuje Ci jak masz .jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Atypowy napisał:

Zobacz może to to, gdy próbujesz wyszukać pliku po wybraniu "Open" otwiera ci się okno i na samym dole w oknie masz pole o nazwie nazwa pliku i teraz obok albo pod masz menu takie do rozwinięcia?

Wybierz opcję wszystkie pliki i zobacz wtedy czy ten plik będzie do wyboru?

to nie to bo w tej zakładce mi pisze all graphics.W sumie kiedyś pisało all files to niewiem w czym szkopuł.W zasadzie templewad to nie plik graficzny.Ale ten logo Creator pobrałem ze strony banana to powinno być ok.Niewiem Jak to ogarnąć.Pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukalem w necie nic nie znalazlem.Zobacze inna wersje z chomikuj ale dziwne to jest ze mi tego pliku nie wyszukuje przeciez to jest banalne ,moze na windows 10 jest inna wersja niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...