Jump to content
Sign in to follow this  
artur z sanoka

problem z wlasnym sprejem

Recommended Posts

witam mam problem z wlasnym logo w grze

Pobralem logo creatora ,mam windows 10 , jednak gdy w programie daje open to nie wyszukuje tego pliku templewad mimo ze mam plik na pulpicie,co z tym zrobic? na XP normalnie dalem open i plik mozna bylo wybrac z pulpitu potem dawalem autosize zapisz i podmienialem plik normalnie i podmienialem w folderze valve i dzialalo

A to nie przypadkiem tempdecal.wad powinno się zwać ? 😄 Nie wiem w sumie jak na win10 ale spróbuj zmienić nazwę pliku, może Ci wyszuka.

Edit:

Zapomniałem że w hlc tworzysz tempdecal.wad 😄

Przygotowany spray powinien być w .png, może nie wyszukuje Ci jak masz .jpg

5 godzin temu, Atypowy napisał:

Zobacz może to to, gdy próbujesz wyszukać pliku po wybraniu "Open" otwiera ci się okno i na samym dole w oknie masz pole o nazwie nazwa pliku i teraz obok albo pod masz menu takie do rozwinięcia?

Wybierz opcję wszystkie pliki i zobacz wtedy czy ten plik będzie do wyboru?

to nie to bo w tej zakładce mi pisze all graphics.W sumie kiedyś pisało all files to niewiem w czym szkopuł.W zasadzie templewad to nie plik graficzny.Ale ten logo Creator pobrałem ze strony banana to powinno być ok.Niewiem Jak to ogarnąć.Pomozcie

szukalem w necie nic nie znalazlem.Zobacze inna wersje z chomikuj ale dziwne to jest ze mi tego pliku nie wyszukuje przeciez to jest banalne ,moze na windows 10 jest inna wersja niewiem