Skocz do zawartości
^BanitA^

[Rozpatrzone] SKARGA NA ADMINA - Bożydar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze:^Banita^

Skarga na admina: Bożydar

Serwer: #2 CSGOMod
Data zdarzenia: 06.04.2020 około 02:00
Opis sytuacji: A więc tak byłem świadkiem nieuczciwego nabijania misji na serwerze Bożydar wraz z kolegami: Braxal oraz Shocik robili se misję poprzez plantowanie paki i jej rozbrajanie. Takie granie według mnie jest nie uczciwa bo każdy powinien mieć równe szanse podczas rozgrywki. Zrozumiem jeżeli SKARGA trafi do kosza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również sądzę że takie działanie jest nie uczciwe, i powinno być karane, ponieważ,   gracze nie robią celów oraz łamie to idę misji, misje nie po to są aby ludzie w przeciwnych teamów ugadywali się ( być może na ts ie) do wykonywania misji. Się nie żle kompromitowałeś adminie. Uważam, że nie powinno to przejść płazem. Dziękuję za UWagę.

PS. W Regulaminie jest napisane że ludzie z przeciwnych teamów nie mogą się ugadywać ani sobie pomagać mają się ZABIJAĆ !!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm jak mam się odnieść do powyższej skargi na mnie to może zacznę od tego iź nikogo nie namawiałem ani nie szantażowałem żeby ktoś sobie nie pomyślał że mi jak mam admina to już szantażowałem za bana czy coś natomiast nie było to ustawione , jakoś to wyszło z siebie 3,4 osoby na serwerze w tym ja  swobodna atmosfera i następnie Banita dołączył do do gry więc zaczeliśmy normalnie sie strzelać , jeśli gracz @^BanitA^ uważa że to coś bardzo nie dobrego to moge oddać swoje 4 klucze wszystkie iź powiem nie zależy mi na skinach czy kluczach , a bardziej na adminowaniu dziękuje.

 

Nie sądziłem że są takie osoby , aby wnieść za takie coś skargę.

Edytowane przez Bożydar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...