Skocz do zawartości
n0nam3

[Rozpatrzone] Skarga na Bozydara

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: n0nam3

Skarga na admina: Bozydar

Serwer: #1 de_dust2
Data zdarzenia: 12.04.20
Opis sytuacji: Wasz kolega jakoś mało rozgarnięty, chłop prawdopodobnie śmiga na WH, ogarnięte osoby na serwerze też piszą, że odpalony, a "admin guru nsów" daje mi bana za napisanie na t_sayu "ADMIN CHYBA NIE MA MÓZGU, ŻEBY GO SPRAWDZIĆ" coś w ten deseń. Zamiast tego bana mógłbyś wejść na specta i sobie pooglądać. Wcześniej jak byłem na SPEC, bo obserwowałem typa to dostałem KICKA (gdzie pisałem przez u@, żeby nie kickować, że sprawdzam kogoś i nie blokuje slota), gdzie nawet slotu nie blokowałem, bo były bodajże 23 osoby na serwerze, a stawiam że za tym kickiem stoisz Ty. Weź Ty się ogarnij i może posłuchaj czasem graczy co mówią czy piszą, bo nawet tego nie sprawdziłeś. Ten powód bana rozumiem tylko z tego powodu, że nie masz tego mózgu?

 

 

asdf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy...

 

 

Nie widziałem żebyś do mnie pisał na u@ że chcesz zostać na spectate'acie...

 

Skąd mam wiedzieć że oglądasz czy śpisz ?

 

Godzinę temu, n0nam3 napisał:

Weź Ty się ogarnij i może posłuchaj czasem graczy co mówią czy piszą, bo nawet tego nie sprawdziłeś

 

No słucham co gracze mówią ? że gracz o nicku Adam. ma wh ? Cały czas próbuje kontrolować sytuacje sam czy też wraz z innymi adminami oceniamy odpalony czy też nie , Poza tym trzeba mieć dowody , proszę bardzo jesteś taki mądry to dzisiaj nagraj demko i rozpisz...

 

Admina mam od niedawna i staram się wykonywać swoje obowiązki należycie.

 

Jeśli gracz napisze na u@ że ten i ten ma wh , aim'a to odrazu wchodzę na spectate'a i sprawdzam należycie , a nie że ty mi wyjeżdżasz z tekstem poniżej 

Godzinę temu, n0nam3 napisał:

Zamiast tego bana mógłbyś wejść na specta i sobie pooglądać.

 

A jeśli ty tego nie widzisz to już nie mój problem , może kup sobie lupe to w końcu zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koluniu powiem Ci tak.... 

 

Dostałeś bana za obrażę admina (30min) Ja bym Ci dał na cały dzień.... Widząc to jak napisałeś skargę ubliżając że ktoś nie ma mózgu i reszty wypocin które nabazgrałeś. (nie masz prawa nikogo obrażać czy to admin czy zwykły gracz). 

Są takie sytuacje że kilka osób naraz napisze na @u.... Sprawdź tego i tego.... 

Większąc z tych osób typuje graczy którzy grają Po prostu lepiej od nich i tak dla przykładu 

Na serwerach często widzę na @u... że :

-Mich@ł odpal 

-polosa4ello odpal nasi starzy gracze... 

wielokrotnie się zdarza że na mnie samego piszą nie widząc że sam to czytam haha

Mówisz że admin nie poszedł na specta... Nie wiem czy wiesz ale jest taka komenda w konsoli (AMX_SPECTATE), która pozwala adminowi obserwowac graczy nie zwracając na siebie uwagi. 

Cały czas używam tej komendy wraz z Bożydar a na @u wyrażamy swoje opinie pomiędzy sobą czy WH, AIM czy cokolwiek innego. 

I jestem przekonany że Bożydar widział co piszesz do niego tylko nie pokazywał się zeby odpal się nie zorientował że jest admin 

 

Myślę że wam już się nudzi w domach i na serwerach  OD TEGO KORONOWIRUSA skoro jesteście tacy mądrzy i myślicie że moglibyście lepiej się sprawdzić w roli admina napiszcie "PODANIE" a nie pisać bezsensu skargę z płaczem o bana na 30min "ZA OBRAŻĘ ADMINA!!! " 

 

Gracze szanujmy swój czas i innych 

Wesołych Świąt Thief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...