Skocz do zawartości
VarioT

Pih "Dowód Rzeczowy Nr 1"

Rekomendowane odpowiedzi

Pih "Dowód Rzeczowy Nr 1"

Jako że Premiera już była dawno :) to chce polecić wam płytkę jednego z mistrzów polskiego H-H

Gość nagrał mistrzowską płytę [ jak dla mnie kolejna z takich ] jest po prostu poeta ;)

polecam wam odsłuchanie jej aa co najważniejsze zakup ! [ jeśli się zdecydujecie to na preorder przez neta lećcie iż jest jakiś dodatek specjalny ] ja sam mimo iż mam nie legal na kompie po 10 zamawiam oryginał iż powinien się on znaleźć na pułkach u fanów Pe I Ha ! ;D ! pozdro miłego słuchania ;) !

coś z internetu

Album Pih - Dowód Rzeczowy Nr 1 jest pierwszą z trzech płyt z cyklu Dowód Rzeczowy (TRYLOGIA, kolejne części ukażą się w półrocznych odstępach), jak zapowiada Pih i zapewnia Step Records, całość będzie stanowiła wysoką wartość kolekcjonerską (m.in. wydanie w digipack'u).

PIH -DOWÓD RZECZOWY NR . 1 [ DR nr . 1 ] !

01. Weneckie Lustro

02. Ambicje Nie Dają Mi Żyć

03. Brutalna Leksyka

04. Czas

05. Zgniłych Sumień Cmentarz

06. Femme Fatale

07. Gloria Victis

08. Dokument (Słodko-Gorzki Smak)

09. Śniadanie Mistrzów

10. 100g (Szyja)

11. Puszka Pandory

12. Szatańskie Wersety

13. Zasznurowane Usta, Zaciśnięta Pięść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo Pih kazał czekać na tą płytkę, ale warto było bo płyta naprawde dopracowana jest w każdym detalu, niewątpliwie jeden z mistrzów polskiego hip hopu. Pozycja obowiązkowa dla każdego słuchacza hh cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam. [cenzura] Płyta.

//LEader: Ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...