Skocz do zawartości
TEN CO WYZYWA XD

[Zamknięty] Granaty.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie posiadając vipa "Synekkk" mógłby sobie kupić smoke i też rzuci i na to samo wyjdzie. Właśnie po coś ten smoke rzucają np w brame na środku aby zasłonić AWP stojące na srodku.
Tak jak napisałeś " W zależności od serwera są one + i -"
Granaty na vipie zostają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:huh: Coś mi się zdaje, że pamiętam podobne tematy - które były już przerabiane, lecz  znaleźć aczkolwiek ich nie mogę wiec się udzielę.

 

 

Chcesz usunąć wszystkie granaty z wyposażenia vipa  ? Czy tylko problem u Ciebie tkwi w Smoke ? 

Smoke faktycznie ciut wkurzają - ale jest to temat rzeka. Idąc tokiem myślenia demokratycznego stwórz ankietę. Poczekamy z 3-4 dni. Albo opcję wywalimy z vipa lub nie.

 

Do pozostałych granatów bym tak zostawił. Ktoś płaci - i za dodatkowe możliwości ze skoku itp., oraz za za wygodę że granaty w danej wersji będzie posiadał. W chwili godzin darmowego vipa - niestety czasami denerwuje. 

Jedynie mogę poprzeć rozwiązanie - usunięcie smoke z darmowego vipa. Nie z ogólnego, lecz wątpię czy idzie to ograniczyć ze strony technicznej pluginu.

 

 

Do twojej propozycji karania za spam granatem - nie wyobrażam sobie tego przepisu w życiu. Widział bym wieczny spam u Nas na u@. Co w większości sytuacji musielibyśmy nagrywać delikwenta aby się upewnić czy rzucił go raz czy co rundę go tam rzuca ? :gk:

 

Ja osobiście jestem za odrzuceniem propozycji.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

jKdpCNE.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator otworzy  go ponownie.

Pozdrawiamy,

Ekipa Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...