Skocz do zawartości
TEN CO WYZYWA XD

CFG PRIVATE BY ME

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Wrzucam do przetestowania Dla Was swój config, który wygrzebałem z PEN'a, a jaki jest powód, że udostępniam? A no taki, że wiele osób pytało się już mnie o cfg/user itp itd, więc wychodzę na przeciw tym osobom i z chęcią się podzielę nim, od razu mówię, że będziecie czuć dużą różnice po odpaleniu go, jest on idealny do trenowania aima, Waszego movementu i stylu gry jest świetnie zbalansowany odpowiedni na FASTCUP-y/mixy/publiki TYLKO PAMIĘTAĆ JEST ON ROBIONY TYPOWO POD MOJĄ OSOBĘ, WIĘC PROSZĘ GO LEKKO EDYTOWAĆ POD SIEBIE, CO WAM TAM PASOWAĆ NIE BĘDZIE, GL HF ###

 

Link download CFG private by TEN CO WYZYWA !!!! \/ \/ \/

http://hostuje.net/file.php?id=fcf07caaaee0805f32f2aba333661741

 

PS pamiętać, że CFG jest jedynie podstawą którą trzeba dostosować pod własną rozgrywkę on wam nie da skilla!!! Jedynie sprawi, że wasza gra stanie się przyjemniejsza w pewnych aspektach, choć znam osoby które po dostaniu ode mnie cfg, zaczęły grać o 50% lepiej niż wcześniej, bo czasami głowa wam blokuje wasz prawdziwy potencjał i czasami jak coś od kogoś dostaniecie to wydaję wam się, że jesteście lepsi o ileś tam razy 😛 Także tego wam życzę !

GL HF

By MIRAS,

Nie piszemy kolorem czerwonym i zielonym ( czyt. regulamin forum) Ostrzeżenie słowne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...