Skocz do zawartości
QUQE.

[Rozpatrzone] Skarga na Admina / Thief TDL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze odnośnie skargi na pana powyżej. Gość totalnie nie wie co sie dzieje na serwerze, nie potrafi zapanować nad rozgrywka totalnie nie spełnia swoich obowiązków, jedynie jak ktoś użyje słowa na K.. to zareaguje i napisze na chacie tylko w ten sposób. Nie mam pojęcia dlaczego pełni role admina na tym serwerze, jeżeli kompletnie sie do tego nie nadaje. Cześć graczy co była obecna na serwerze przyznała racje. Wnioskuje aby pouczyć lub wydalić ze stanowiska tego osobnika z przyczyn nie nadających sie do wyznaczonej roli. Pozdrawiam gorąco Quqe, topowy gracz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No czekałem kiedy coś napiszesz.... 

Zacznijmy od tego że upominałem Cię wielokrotnie o słowa wulagrne których używałeś nie jednokrotnie. 

Dostałeś pierwszego bana przyszedłeś znowu i się powtarza twoja bogata wersja patologicznych słów, upominałem Cię poraz kolejny, a Ty dalej swoje. 

Skoro nie umiesz zachować się jak człowiek i grać normalnie bez wulgaryzmów to będziesz banowany tyle razy ile będzie trzeba. 

Ja nie będę Ci 100 razy powtarzał ze na naszych serwerach obowiązuje kultura lub że masz nie przeklinać. 

Przeczytaj sobie regulami jak jest na tych serwerach, a później pisz sobie te wypociny nie pozdrawiam 

PS : A festa to ja mogę z Ciebie zrobić i się ciesz ze nie dostałeś mute tylko bana na godzine

IMG_20200501_201241.jpg

IMG_20200501_201220.jpg

Edytowane przez TdL Thief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Według tego pana upominanie się o zachowanie kultury jest czymś ciężkim do zniesienia. 

Twoje słownictwo na serwerze pokazuje tylko jak cię tam chowają u Ciebie na rewirach gdziekolwiek się tam bujasz.(BIND) 

 "nie przeklinaj" lub "na tym serwerze obowiązuje kultura" jest dla Ciebie czymś śmiesznym i ciężkim do zrozumienia i nadejesz jak radio Zet przez mikro rzucając mięsem w stronę administracji jak i innych graczy. 

To wszystko co chciałem dopisać do tej skargi. 

Edytowane przez TdL Thief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapsie do ojca możesz tak pisać, zwróć uwage jak jest na spect ten adminek, jesteś pała denta  i trzeba z toba jechać krótko żebyś sie nauczył czegoś. Nie będe nic dodawał i nie chce mi sie wklejac logów i tak każdy będzie jechał z ziomkiem. Z fartem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha i właśnie patologu pokazałeś swoje prawdziwe ja 

A jechac to ty możesz dupa po...... 

Jesteś nie ogarnięty i zapewne cię skrzywdzili jak byłeś mały już w to nie wnikam ty podpruwaczu internetowy 

Życzę farta chlopaszku peronkowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...