Skocz do zawartości
Karolcia

Pod Ostrzałem | Julka.

Rekomendowane odpowiedzi

 

1690438169_Podostrzaem.png.0d58c0fac9a818d63363c8756037dc2e.png

 

---------------------------------------------

 

Witajcie! 

W kolejnym wydaniu "Pod Ostrzałem" ofiarą została @Julka., kilka osób przesłało nam opinię na temat naszej forumowiczki, zapraszam do czytania! 

 

 

>>> Regulamin zabawy! <<<

 

Osoba 1

 

"Jako użytkownik jest bardzo w porządku, nie ma z nią problemów. Miała pobierać ode mnie nauki grania w karabiny, ale chyba zrezygnowała 😕, a tak to nie miałem z nią styczności na serwerze i forum, żeby więcej coś o niej napisać."

 

 

Osoba 2 

 

"Oj @Julka. Juleczka 😄 teraz najfajniejsza dupęcja na forum, miło mi się robi jak mi spami na tablicy 😄 Miała odejść z forum ale dobrze że nie odeszła 😄 Super dziewczyna, jak by mieszkała bliżej mnie to bym pewnie zagadał na pewno z pozytywnym skutkiem 😄 , w cs jak na dziewczynę nawet nie źle gra 😄 , mamy wspólnych wrogów  i przyjaciół . Pani sprzedawczyni 😄 mówi że nie ma przyjaciół w realu ale ja myślę ze kłamie. Lubię w niej wszystko jest naprawdę fajną dziewczyną tzw pozytywnie pie@ 😄i w dodatku ładna  jest , co jest dużym plusem."

 

3701475.jpg.588f88d4111dd37c280652ac700c609b.jpg

 

 

Osoba 3 

 

"Tak właściwie to nie znam za bardzo Julki, ale na forum wydaje się być miła, kulturalna i sympatyczna 😄 

Raczej nie znam i nie zauważyłam jakichś negatywnych cech, tak więc spoko osóbka 😃"

 

 

Osoba 4 

 

"Julcia jest jedną z dziewczyn, które najbardziej tutaj polubiłam, bardzo miła i sympatyczna, zawsze znajdzie się z nią jakiś temat co do popisania na chatboxie,  ma super gust co do seriali no i ogólnie to jest spoko, lubię bardzo. :cool:"

 

 

Osoba 5 

 

"Julka jest bardzo spoko osobą, chyba jedną z tych najbardziej spoko patrząc na sbx i jej pobyt tutaj. Otwarta, zabawna, trochę dziwna. Propsuje."

 

 

Osoba 6 

 

"Hmmm ładna, mądra i fajna dziewczyna ale za dużo myśli" 

 

 

Osoba 7

 

"Julka to bardzo sympatyczna osoba. Od razu ją polubiłam. Jest jedną z moich ulubionych osób na forum 😄 Bardzo fajnie mi się z nią piszę i chętnie bym ją kiedyś poznała w rzeczywistości 😊"

 

 

Osoba 8 

 

"Powiem krotko i na temat, bo za duzo tez nie wiem na jej temat- tyle, co z chatboxa. Mila, uprzejma, z wszystkimi sie przywita, pogodna😝 Nie daje sobie wejsc na glowe😂"

 

 

Osoba 9 

 

"Nawet mogę wypowiedzieć się w trzech wyrazach 😂 Nie znam jej 😂"

 

 

Osoba 10 

 

"Miła, ładna, zabawna i bardzo kochana, pozdrowienia!"

 

 

Osoba 11

 

"Wydaje mi sie że jest trochę nadenta mysli że jest dziewczyna i jest lepsza uwaza się troche moim zdaniem za królowa na tym forum ale wydaje sie spoko i jej obecnosc tutaj jakos za bardzo nie przeszkadza"

 

 

 

Przypominam również, że seria jest prowadzona dla zabawy i nie ma na celu nikogo urazić. 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze.. Jestem w szoku, że tyle pozytywnych słów o mojej osobie❤

Chciałabym się tu odnieść do niektórych opinii, reszcie po prostu dziękuje z całego serduszka❤ 

1. Ja cały czas pamiętam o tych naukach, ale niestety w ostatnim czasie internet mi nie pozwala na nic 😕 Jak tylko to się poprawi z wielka chęcią skorzystam z lekcji.. Przecież wiesz, że marzy mi się top 1 a z twoją pomocą to wszytko możliwe jest ^^

2. Ty to udany jesteś 😜 wspólni wrogowie łączą ludzi jeszcze bardziej ;D A co to tego że "daleko mieszkam" Zawsze można się przeprowadzić bliżej (͡° ͜ʖ ͡°) 

6. Za dużo myśli, ale nad czym? 😄 Z reszta blondynka, to jedno drugie trochę wyklucza :^ 

7. Domyślam się kto to pisał i śmiało mogę powiedzieć że jesteś moją ulubienicą na forum 😄 Możliwe że za niedługo "przypadkiem" na siebie wpadniemy ^^ 

10. Również pozdrawiam i buziaki!❤

11. Nie wiem skąd Ty to wzięłaś/wziąłeś ale tu akurat jesteś w błędzie, bo każdy jest na równi, ale cieszę się że swoją obecnością ci nie przeszkadzam, buźka

Dziękuje również że mogłam wziąć w tym udział, świetna robota😊

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...