Skocz do zawartości
Amas

[Rozpatrzone] Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj grając na Waszym serwerze Cs 1.6 po kilkunastominutowej rozgrywce dostałem bana permanentnego. Powód bana to: używanie dc. Chciałbym się odwołać od tego gdyż ban jest dla mnie nie zrozumiały i według mnie nie słuszny. Nie wiem co to znaczy te dc, ale żadnych wspomagaczy nie używałem. Jeśli admin uznał ze gram nie czysto to prosiłbym o rozpisanie demka. Mój nick w grze: Amas. Bana dostałem około godziny 22:10. Niestety nie wiem jaki admin banował. Mam nadzieję że odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że admin zdecydował że używałeś komunikatora głosowego w postaci discorda i podajesz info znajomemu który  chyba był w przeciwnej drużynie. Obaj zostaliście zbanowani za to. 

@Amas  zastosował byś się do wzoru chociaż 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie mogłem znaleźć nigdzie wzoru. Czegoś takiego jak discord nie posiadam. Na serwerze grałem z dwoma znajomymi i jedyny komunikator jakiego używaliśmy to ten w grze. Co zreszta w łatwy sposób można sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego dostałeś bana ty http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=132748 i twój kolega  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=132749, ponieważ używaliście podczas gry komunikatora  głosowego a jest to zabronione i dlatego ban. Podpowiadaliście Sobie w każdej rundzie a jak była 1 runda zostaliście sami to nikt nikogo nie zabił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to trzeba mieć jakiś dowód na to że gracze podają sobie info na jakimkolwiek komunikatorze głosowym. @Warguś123 jeżeli masz na to dowody to je przedstaw, jeżeli nie to moim zdaniem powinno być ub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka wiadomość na u@ ale to i tak  za mało dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Warguś123 możesz pobrać hltv i obejrzeć. Może akurat trafia się akcje które potwierdzą że faktycznie grali skoro info se dawali :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna daje UB
@Warguś123 bez dowodów nawet nie banuj.
Znajdziesz jakieś dowody to się odezwij do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...