Skocz do zawartości
Karolcia

Pod Ostrzałem | popuś czy to ty

Rekomendowane odpowiedzi

 

1690438169_Podostrzaem.png.0d58c0fac9a818d63363c8756037dc2e.png

 

----------------------------------------

 

Witam Was bardzo serdecznie tego pięknego, słonecznego dnia!

 Lecimy z kolejnym wydaniem serii "Pod Ostrzałem" tym razem pod celownik wpadł @popus czy to ty!

Dziękuje wszystkim za przesłanie opinii i życzę miłego czytania! 

 

>>> Regulamin zabawy!  <<<

 

 

Osoba 1 

 

"Jest zarąbistą osoba którą tutaj poznałem można z nim bardzo fajnie pośmieszkować jak i potrolować innych .
Ma czasem swoje  dni ale jak to mówią o nim jest RUDY : ) .
Pozdrawiam go serdecznie ."

 

 

Osoba 2 

 

"Popuś to spoko chłopak, niczym mi nie podpadł i moim zdaniem jest bardzo sympatyczny 😄"

 

 

Osoba 3 

 

"Popuś- bardzo pozytywna osóbka, której jest zawsze pełno. Ze wszystkimi pogada, pożartuje. 🙈"

 

 

Osoba 4 

 

"Serwerowy śpiewak za oknem deszcz a ona ona u mnie jest. Ostatnio za mało spiewa, czekam na więcej.

Ps. Bardzo go lubie. Pozdrawiam"

IMG_20200524_210559.thumb.jpg.ff2be444ed76c0aedb8854212db923dd.jpg

 

 

Osoba 5

 

"Pewnie domyśli się że to ja pisałem ale cóż. Jak przyszedłem na #4 to popuś był jedną z pierwszych osób z jakimi na serwie się trzymałem i gadałem. Wygadany śpiewak, pozytywny. Jako osoba i gracz nigdy nie sprawiał problemów ani coś. Raczej bezkonfliktowy. Jedynie zawiódł mnie jako admin, spodziewałem się, że będzie o wiele lepszym adminem, chociaż ostatnimi czasy jest lepiej jeśli chodzi o jego adminowanie:v."

 

 

Osoba 6 

 

"Bardzo pozytywna mordka, kiedyś był z niego niezły śpiewak choć ostatnio coś ucichł na serwerze, lubi dużo gadać 😉"

 

 

Osoba 7 

 

"cwaniaczek jakich mało, ale czasem powinien zluzowac majty" 

 

 

Osoba 8 

 

"Osobiście go nie znam, ale śmiało mogę stwierdzić że jest straszna gadułą! ;D Zawsze gdy wbija na serwer ma wiele do powiedzenia, pozytywna osóbka, lubie."

 

 

Osoba 9 

 

"Pozytywna osoba, na serwerze potrafi utrzymać dobrą atmosferę swoim ciągłym gadaniem 😄"

 

 

Osoba 10 

 

"Oho! W sumie ostatnio mniej siedzę tutaj i na serwerze, ale Popusia znam już z dobre 3 lata myślę, jak bardziej byłam aktywna. Bardzo fajny botek, z którym można zarówno pograć, pogadać, jak i pożartować. Chyba nigdy nie miałam z nim niemiłej wymiany zdań. Także jak dla mnie bardzo pozytywny facet i oby więcej takich tutaj 🙂"

 

 

Osoba 11 

 

"Także tego popuś to najlepszy śpiewak na serwerze dd2 nie widziałem lepszego, strasznie się denerwuje ten nasz gugel gdy mu pink skacze 😄 jest dobrym nauczycielem grania z awp polecam jego 🙂"

 

 

Osoba 12

 

"W sumie to popuś jest jedną z pierwszych osób, które tutaj poznałam i od razu wydawał mi się strasznie sympatyczną osóbką, bardzo go polubiłam i do dzisiaj nic się nie zmieniło. Szkoda tylko, że ostatnio tak rzadko go widać na serwerze."

 

 

Osoba 13 

 

"A więc Tak Popus Jest Bardzo Miły I przyjacieleski. Gdy Dostałem Admina na serwerze to on mi dużo wyjaśnił i podpowiedział co i jak. Zawsze jak on jest na serwerze to się nie można nudzić. Nie wiem co jeszcze ogólnie jest wporzadku kolega."

 

 

Przypominam, że seria jest prowadzona dla zabawy i nie ma na celu nikogo urazić. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na początku, chciałbym bardzo wszystkim podziękować, (w szczególności naszej kochanej pani Redaktor @Karolcia ) za poświęcenie czasu i napisanie o tym błaźnie jakim jestem ja, tych paru zdań. DZIĘKUJĘ !!

 

1. Również pozdrawiam cie RUDY :trollface: 

2. Piąteczka ✋🏼 

3. Racja, racja 😛 

4. No chętnie bym pośpiewał ale opieprz mocny kiedyś za to dostałem i no 😞 Również Pozdrawiam 😄 

5. Bardzo wziąłem sobie ostatnie słowa od Ciebie i staram się być "lepszy" :trollface: 3maj się 😄 

6. Dzięki 😄 

7 Oj tam, Oj tam Graj nie marudź 😄 😛 A tak na serio to masz dużo racji kolego/koleżanko 😄 

8. Ja Gaduła ? Co tyyy :trollface: 

9. ❤️❤️❤️ 

10. Bo się zaczerwienie zaraz noo.. Dziękuję ❤️❤️ 

11. GUGEL, brata miałeś przyprowadzić, Dzięki za miłe słówka

12. No w ostatnim czasie było u mnie ciężko ze znalezieniem czasu na grę, chciałem już zrobić sobie małą przerwę.. Ale jakoś wróciłem do regularności, tak więc zapraszam na #1 😄 

13. Trzeba sobie pomagać 😄 

Dziwi mnie, że nikt nie napisał o tym jak bardzo spamie wam piosenkami 😄 

https://www.youtube.com/watch?v=YPlZ-nJewRE  BAWIMY SIĘ 😄  

Dzięki jeszcze raz i miłego dnia.

 

Edytowane przez popus czy to ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...