Skocz do zawartości
.minD

[VIP] Ograniczenie otrzymywanego HP po killu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jest to mój 1 temat na HE.
Po przegraniu kilkudziesięciu godzin na serwerze, po przeczytaniu opinii kilku graczy z serwera postanowiłem napisać ten temat (Uff, nie jestem sam xD)
A więc tak, sprawa tyczy się vipa i otrzymywanego HP po zabójstwie normalnym, bądź w głowe. Problem, mankament, albo coś, co gracza może denerwować ( w tym mnie ) jest to, że gracz może mieć AŻ 110hp przez co spokojnie może przyjąć na klatę strzał z awp, czy też kilka strzałów z AK, M4 i nie zginie. 
Na pewno nieraz ktoś się na to zdenerwował, kiedy widzi zadane dmg w typa 107-109 po śmierci i jest wkuuuuuuuuuuurzony, że to on leży a nie przeciwnik.

Propozycja jest krótka, edytować vipa, żeby "leczył" do standardowego 100hp i nie więcej.

Pozdrawiam i życzę miłej soboty.
Wasz Majnd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod propozycją, ponieważ to jest naprawdę denerwujące gdy ktoś ma 110hp i może przeżyć nawet strzał z ak w głowę który zabiera 108hp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie VIPA powinien mieć tylko ten kto go wykupi a nie każdy kto ma steama. Co do HP to mas rację i jestem za tym by vip miał 100hp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił na 105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hp do 100. 

VIP dla osób ze steam zostawić. Dzięki temu pojawia się dużo steamowców na serwie i dzięki temu jest więcej graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 hp to jest za dużo, ale awpa zabiera kolejno

Rozkład obrażeń AWP:
Głowa: ok 440 dmg
Korpus: ok 130 dmg (nawet w ręce)
Nogi ok 80-90 dmg

więc @.minD pleciesz 3 po 3 z tymi awp 🙂 ale ogólnie powinni zmienić ilość zdrowia do ok 100hp

ale jak wiadomo administracja w pupie ma masze sugestie 🙂 wiec nic się nie zmieni 🙂 elo bec

 

00000000edit

@.minD

proszę cie bardzo prosto z plików gry

głowa  448-460

/brzuch  143-140

klata 112-115

nogi  86

a moje doświadczenie jest zbyt małe XDD a to dobre chłopie, ja rządziłem na pochylni zanim ty dowiedziałeś się co to jest cs, jak nie wierzysz w moje umiejętności to zobacz mój profil tematy związane z grą/ demka, a grać już nie gram w żadne gry tylko czasem zajrzę co na forum aby pomóc takim ludziom jak ty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co i rusz wyzywam kto wpadł na pomysł z tym 110 HP XDD 

Dodatkowe HP za killa jak najbardziej, ale żeby limitem było 100HP dla wszystkich 

@son goku 70% moich strzałów z AWP to 107-109 HP, także trochę nie halo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, son goku napisał:

120 hp to jest za dużo, ale awpa zabiera kolejno

Rozkład obrażeń AWP:
Głowa: ok 440 dmg
Korpus: ok 130 dmg (nawet w ręce)
Nogi ok 80-90 dmg

więc @.minD pleciesz 3 po 3 z tymi awp 🙂 ale ogólnie powinni zmienić ilość zdrowia do ok 100hp

ale jak wiadomo administracja w pupie ma masze sugestie 🙂 wiec nic się nie zmieni 🙂 elo bec

Jeśli ktoś ma gadać głupoty, czy plecieć 3 po 3 to Ty. Nie wiem jaki masz nick na serwerze, jeśli son goku to chyba ani razu Cie nie widziałem, nie wiem nic o Twoim doświadczeniu w CS ale wydaje mi się, że jest ZBYT MAŁE w porównaniu z moim.
Dowód? Proszę bardzo https://dogry.pl/counter-strike-global-offensive/qaa/9600528/jakie-sa-obrazenia-z-awp/?lead=promotion&utm_campaign=SEO&utm_target=forum&utm_format=www.google.com&utm_source=other&language=pl
 

Vesker

 11.04.2015, 10:25
 

Rozkład obrażeń AWP:
Głowa: ok 440 dmg
Korpus: ok 130 dmg (nawet w ręce)
Nogi ok 80-90 dmg


Nie od dziś wiadomo, że są ludzie dla pokazu, wpisać w google "dmg z awp cs 1.6" i skopiować bzdury każdy potrafi, szkoda że jesteś tym osobnikiem.
Nie pisz więcej bzdur son goku, bo poza tym, że nie znasz się na grze, nie potrafisz sklecić jednego zdania sensownego nie używając googli nic nie wnosisz. Nie pozdrawiam. 
Edit
Z ostatniej chwili 
* Trafiles Shadow 1 razy, 109 obrazen >> lewe ramie: 1
[VIP] .minD :  shadow ile dostalas dmg z awp?
[VIP] .minD :  109, tak?

[VIP] Shadow :  1 zostal
Songoku nie napinaj się tak, bo nie wytrzymasz napięcia, nie jesteś bajkową postacią xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...