Skocz do zawartości
KA'czor

[Rozpatrzone] KA'czor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: KA'czor

Serwer: only dd2

Data zdarzenia: 14.06.2020 

Godzina: 16:52:28 

Opis sytuacji: Serio ? Grałem i bana dostałem.

Link do bana: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=133352

 

edit: Zmiana tytułu tematu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, rano ok. godz 11:00 napisano na chatbox'ie by admin wbił na serwer, ponieważ jest odpał. Jednakże złożyło się tak, że akurat się mineliśmy. 

Pobrałem więc sobie HLTV i obejrzałem ( DEMKO NR.3) . Wydawałeś mi się podejrzany tak więc gdy zobaczyłem cie na serwerze postanowiłem cie nagrać. Nadal wydawałeś mi się dziwny. Na serwerze pojawił się inny admin tak więc powiedziałem mu by cie zobaczył na wszelki wypadek, a ja będę już iść. Po krótkiej chwili wchodząc na gametracker zobaczyłem, że wywijasz niezłe staty, wróciłem i nagrałem demko nr.2 . po krótkiej obserwacji dałem Ci bana. Z mojej perspektywy wygląda to tak jakbyś włączał i wyłączał sobie wh. Niech inni powiedzą co myślą, ponieważ mogę się mylić. Załączam demka. 

(Miałem jeszcze jedno demo ale podczas nagrywania niechcący wpisałem te samą nazwę i się zresetowało do kilkusekundowej akcji) 😕 

 

DEMKO NR.1

https://www60.zippyshare.com/v/RmM3c1UN/file.html

3:44 Wyjście na pewniaka prosto w CT za bramą tak jakbyś wiedział, że tam podejdzie -

3:55 Dziwne wychylenie +/-

5:12 Ciekawie ten celownik szedł po ścianie +/-

 

DEMKO NR.2

https://www60.zippyshare.com/v/0YQXSsHn/file.html

17:27 Widzisz osobę za drzwiami od anarchii jednak wolisz poczekać i zabić nabiegającego tt, (o którym nie miałeś zielonego pojęcia, że podchodzi) Lecisz celownikiem po ścianie tak poniekąd wiedząc ze akurat tam idzie. -

18:36 Po szybkim zabiciu w ciemni, wcelowujesz się w "zielone" tak jak gdybyś wiedział, że tam jest gracz i zaraz wychyli. -

21:14 Za szybko wystrzeliłeś? +/-

21:15 Ciekawe 4 glowy  - 

 

DEMKO NR.3 (HLTV)

https://www58.zippyshare.com/v/hlneIqRR/file.html

1:45 Widzisz, że twój kolega z drużyny strzela się z CT, który jest przed górnym, ty to widzisz i reagujesz. Zanim zobaczyłeś tego CT przed górnym w jakim miejscu stoi, twój celownik poszedł w górę idealnie na wysokości modelu postaci. +/-

2:12 Wychylasz z bramy na midzie na cicho by CT na nad bramą cię nie usłyszał. Ciekawe skąd wiedziałeś, że tam może być. ENC w tym czasie nikog tam nei zabił, także nie mogłeś mieć żadnego info od kolegów. -

2:40 Dziwne, że po wyjściu z anarchii twoją uwagę przykuł tak bardzo piach, w którym był CT a nie np. pole pomiędzy anarchią a piachem +/- 

3:33 Ct strzela w ciebie, ponieważ chowasz się na ninj'y,  po chwili reagujesz i automatycznie bez ŻADNEGO zawahania celownikiem najezdżasz na przeciwnika. Cos nie chce mi się wierzyć, że w ułamku sekundy od zobaczenia ręki wiedziałeś gdzie idealnie strzelić. -

4:06 jestem w stanie uwierzyć, że koleżanka podał Ci info +

6:25 Rzucasz granatach pod bramę nad mid'em on nikogo nie trafił. Wybiegasz, zauwazasz Ct, po czym strzelasz do niego wycofując się za bramę. dokładnie w minucie 6:37 trafiasz idealnie w gracza przez bramę jeszcze nie widząc go, on wychyla swój pistolet dopiero po kilku klatkach. -

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nr 1

3:44 - czysto, często tam ktoś kampi więc jak raszujesz mida jest to miejscówka którą praktycznie zawsze się sprawdza
3:55 - nic dziwnego nie widziałem - czysto

5:12 - czysto. Celownik  tak, by kontrolować tunel po prostu. Czasem ktoś raszuje, czasem ktoś tam po prostu kampi

 

Nr 2

17:27 - nie wiem skąd wziąłeś wniosek, że wie o graczu przy anarchii, ale typa od TT przecież słychać. Tupie jak słoń. Czysto
18:36 - nic dziwnego, często ktoś na zielonych tam kampi także no czysto (Jeszcze typ coś strzelał na fleszu)
21:14 - wiedział że jest na zielonym, także mogła to być zwykła próba skanu. Czysto.

21:15- te 4 głowy czyste.

 

Nr 3

1:45 - zwykłe wychylenie. Czysto.
2:12 - ja tam nic dziwnego nie widzę. Typ na gali trochę zmulił. Możliwe było info o midzie/dolnym/gali. Nawet jeśli nie, to dalej nic spalonego nie ma.

2:40 - no ale przecież wyrzucił flesza żeby se oślepić potencjalne pole miedzy piachem a anarchią. Czysto
3:33 - Ct strzelał, on wychylił i widział jak CT się za skrzynką chowa. Czysto.
4:06 - przecież słychać strzał w dolnym. Czysto.
6:25 - też czysto.

 

Daję ub.

Szczegóły bana page_edit.png
Nick KA'czor
SteamID STEAM_0:0:89669780
SteamCommunity ID 76561198139605288
Adres IP 83.25.241.201
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitowanie
Wykonano 14.06.2020 - 16:52:28
Długość Bana Odbanowany
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez popek
SteamID Admina STEAM_0:0:206918565
Zbanowany na 1# [ONLY DD2|BaToN POLAND|FREE VIP 20-10|ASYSTY| (de_dust2)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

skargarozpatrzona.jpg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś ten post, a moderator bądź administrator rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Pozdrawiamy,

Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...