Skocz do zawartości
krzysssi3k

Punky Killer

Rekomendowane odpowiedzi

1 akcja z pierwszego dema, zobacz na viewdemo w zwolnionym tempie, ten pierwszy Kill, pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym filmiku w ogóle nie był zainteresowany nadchodzącym celem. Wybiegł i od razu tłukł tych za rogiem, jakby był pewien że tam są ^^. Co do pierwszej bani to czasem można przyfarcić ;)

Co do drugiego:

"Dwóch na długiej" dobre ;)

Koleś na BS'ie miał pozamiatane, bardzo ciekawe zjawisko wypatrzeć kogoś, widząc tylko strzały w dane miejsce(w ogóle nie był zainteresowany galą, ani respem). Poza tym od razu widział kolesia za skrzynką, że tak powiem zabił go "z partyzanta" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to korzystając z propozycji kazanka zabieram głos w tej sprawie.

Moim zdaniem WH, jego błądzenie celownikiem po ścianach równo z przeciwnikiem przy pierwszym zabójstwie w obu filmikach, aż mnie w oczy boli. Chociaż ja nie wiem, może tak się teraz gra, dlatego mi tak słabo idzie. Co do drugiej akcji z filmiku punky, świadomie nie zdecydował się na łatwe zabójstwo, przeciwnika stojącego bardziej po lewej, bo chciał zrobić coś bardziej legendarnego i zabić 3Ct stojących obok siebie, przy tej próbie pierwszy strzał pada zanim kogokolwiek widzi, słuchawki słuchawkami, ale precyzja strzału to druga sprawa. Wspomnę jeszcze o tym, że po jego pierwszym zabójstwie naciera na niego CT z mp5, przed którym nasz bohater chowa się za skrzynie. Nic nie wskazuje na to, że atakujący CT nie wbiegnie do przejścia, ale oczywiście nasz bohater o tym wie i wychodzi z za skrzyni na pewniaka celując w skrzynię....

Zmienne ip, neostrada tp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~~Odpalony :strzela:

Tak czy inaczej , nagrywaj dłuższe dema Krzysiu :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się marnować czasu, tak czy inaczej odwołał się, bo wiedział, że jako tako się potrafi kryć, a moim zdaniem i tak ta cała dyskusja na marne, bo ma zmienne IP. Można to tylko potraktować jako trening dla kandydatów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalony jest jak nic

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...